5 najlepszych pomp ciepła

Jest to podręcznik centralnego ciepła pompy-jest to pełny zasób, który odpowiada na wszystkie pytania:

  • Ile kosztuje pompa ciepła?

Obniżamy koszty pompy ciepła marki, omawiamy czynniki wpływające na koszty plus koszty pracy i koszty dostawy do zabudowy.

  • Jakie są najlepsze marki pomp ciepła 2019?

Wyjaśniamy różne linie modeli (podstawowe, najlepsze i najlepsze), które produkuje większość marek, a następnie klasyfikują sami marki jak tanich marek, akcesoria, marki i prestiżu marki.

  • Jakie są możliwości mojego pompy ciepła?

Znajdziesz pełną informację o jakości, wydajności, efektywności i wielkości pompy ciepła.

  • Co to jest prawo pompa ciepła do wielkości mojego domu i klimatu?

Ten przewodnik wyjaśnia, jak wybrać rozmiar pompy ciepła i skuteczność, która najlepiej pasuje do twojego domu i klimatu.

To praktyczny przewodnik po nawigacji pomaga znaleźć to, czego szukasz, choć jest to twoja pierwsza decyzja o pompie ciepła, czytanie całego kierownictwa na zakup pompy ciepła pomoże ci podjąć decyzję o zakupie, który jesteś zadowolony przez długie lata.

Czynniki pompy ciepła, które wpływają na cenę

Istnieją cztery czynniki, które decydują o koszt pompy ciepła, a każdy z nich ma zasadnicze znaczenie. Na przykład, dwie pompy ciepła o wartości 7,500 dolarów mogą się znacznie różnić w tych czterech obszarach. Dlatego ważne jest, aby wyjść poza ramy kosztów, aby zrozumieć te czynniki.

Jakość

Jak w przypadku większości produktów, centralne pompy ciepła produkowane są w zakresie od budżetu do premium. Oto opcje jakości i marek w każdej kategorii. Marki, które mają jedną i tę samą płytę firmy i, w rzeczywistości, są takie same, są zawarte w nawiasach.

  • Marchieconomici: tanie i wygodne. 12-16 lat czas trwania: Payne, Aire-Flo, Airtemp, Ameristar, DiamondAir.
  • Standardowe marek: średnia cena, dobra jakość. 15-18 lat życia: (Daiking, Goodman, Amana), (Heil, Arcoaire, Day & Night, ComfortMaker, KeepRite i Tempstar), (Armstrong Air i Ducane), (Rheem i Ruud), (Luxaire, York i Coleman ), i (Maytag, Broan, Westinghouse, Tappan, Frigidaire, Nordyne i NuTone).
  • Marki premium: wyższe ceny, doskonała jakość. 17-22 lat życia. Lennox, (standard amerykański i Trane) i (Carrier i Bryant).

Czynniki pompy ciepła, które wpływają na cenę
Jeśli kopać w tych, kto jest właścicielem marek, okaże się, że United Technologies (UTC) jest właścicielem dwóch wyżej wymienionych grup: on jest właścicielem Carrier / Bryant w grupie premium. UTC jest również właścicielem Comfort International Products (ICP). ICP kieruje grupą Heil na liście standardowych marek. Dwie grupy marek mają różne linie produktów.

Ingersoll Rand jest właścicielem American Standard i Trane plus Ameristar, jest budżetową marką z różnym asortymentem produktów.

Lennox posiada znakiem towarowym Aire-Flo, który ma różne szkolenia. Daikin, globalny producent HVAC, kupiłem marek Goodman i Amana w 2010 roku, aby zaistnieć na rynku mieszkaniowym w USA. Maytag i jej podmioty zależne marki są własnością Nortek Global. Johnson sterowania posiada Jork i inne.

Wydajność

Wydajność i skuteczność związane, ale spójrzmy na nich oddzielnie. Wszystkie duże marki sprawiają, że wiele modeli, aby przyciągnąć konsumentów przez widmo. Na przykład, Carrier tworzy trzy wiersze: Infinity (Best), Performance (Better) i Comfort (Basic). Oto one, począwszy od najtańszych linii:

Główne cechy: na pewno w jednostopniowe pompy ciepła. Są aktywne i działają na 100% mocy lub są wyłączone. Podstawowe modele wykonane są w zakresie wydajności od niskiego do umiarkowanego.

Najlepszy: w zasadzie, sitratta dwustopniowe pompy ciepła o niskiej pojemności około 65% i pojemności w 100%. Działają one przez większość czasu, aby zwiększyć skuteczność i równowagi wewnętrznej temperatury. Wydajność w tej klasie pomp ciepła waha się od umiarkowanej do wysokiej.

Lepiej:są dwustopniowe pompy ciepła i modele o zmiennej pojemności. Pompy ciepła o zmiennej pojemności nazywane są również modułowych. Mają kompresor, który nieustannie moduluje moc od około 40% do 100%. Celem jest, aby zapewnić dokładną liczbę ogrzewania lub klimatyzacji, aby dokładnie zrównoważyć temperatury. Są one również najbardziej wydajnymi pompami ciepła. Nie wszystkie marki produkują pompy ciepła ze zmiennym przepływem i dość drogi.

Efektywność

Pompy ciepła wykorzystują dwa poziomy skuteczności:

Warzywo: ocena sezonowej efektywności energetycznej-to pomiar skuteczności klimatyzacji. 13 jednostek SEER są najmniej skuteczne, dostępne w północnych stanach. Dla stanów południowych jednostki muszą mieć co najmniej 14 SEER. Wydajne pompy ciepła na rynku mają ratingi powyżej 20 SEER. Na przykład, Lennox XP25 ma ocenę SEER 23,5. SEER około 15-17 średnio.

HSPF: sezonowy współczynnik efektywności ogrzewania mierzy efektywność ogrzewania. Wydajne modele, takie jak Carrier Infinity 20, mają ocenę HSPF 13, chociaż większość z nich ma od 8 do 11.

Pompy ciepła nagrzewa się przy znacznie mniejszych kosztach niż pieca. Pompy ciepła energii elektrycznej wykorzystują obieg czynnika chłodniczego, który przechwytuje i przenosi ciepło. On nie generuje ciepła, jak elektryczność w przestrzeni pieca lub piekarnika z paliw kopalnych. Gdy masz wybór między piekarnikiem i pompą ciepła, pompa ciepła może kosztować więcej góry, ale długookresowy koszt jego uruchomienia będzie o 25% do 50% mniej.

Wzrost

Pompy ciepła są mniejsze, niż każda linia stanowi 18 000 BTU (czyli 1,5 tony) lub 24 000 BTU(2,0 tony). Największe 60.000 BTU (5,0 ton). Oceny odnoszą się do ilości ciepła, które jednostki poruszają się w godzinę.

Lista cen na pompy ciepła

Lista cen na pompy ciepła
Podzieliliśmy ceny na pompy ciepła na dwa sposoby: według marki i wielkości pompy ciepła. To daje bardziej dokładny sposób oceny kosztów wybranej jednostki.

Cena pompy ciepła dla marek

Poniższa lista pokazuje poziom jakości każdej marki (typu) i zakres cen od najmniejszego i mniej skuteczne do największego i skutecznego. Marek z wąskim zakresie robią mniejszą linię pomp ciepła. Na przykład, Aire-Flo tworzy model, Airtemp robi dwa, a Payne sprawia, że cztery. Wszystkie są dostępne w różnych rozmiarach.

Pełen system pompy ciepła to jedna wielka szafa, zawierający pompa ciepła i jednostka przetwarzania powietrza. W tym zakresie różni się od typu split конденсационным blokiem / pompą ciepła na zewnątrz i urządzenia do obróbki powietrza lub zamkniętej piekarnikiem. Pakiety bloki są dostępne na poziomie wydajności do około 16 SEER. Produkowane są jednostopniowe i dwustopniowe bloki pakietu. Ceny $ 500 – $ 1000 więcej niż split pompy ciepła z porównywalnej skuteczności i wydajności.

Bloki pakietów zazwyczaj instalowane tylko tam, gdzie nie może być standardowy split-system, na przykład, dom bez piwnicy lub obszaru skanowania i bez wewnętrznej przestrzeni użytkowej w szafie. Jednostka opakowania nie jest tak trwały, bo cały system jest na zewnątrz, w elementach.

Cena pompy ciepła na rozmiar

Włączamy wymiary pompy ciepła, zazwyczaj obsługiwane rozmiary obudowy, koszt pompy ciepła i ustaloną cenę. Poniżej znajdują się dodatkowe informacje o wyborze pompy ciepła dla domu z uwzględnieniem klimatu i kosztów instalacji. (Poniższa tabela jest aktualizowana w 2019 roku)

Dodaj komentarz