Jak upewnić się, że masz najwyższą moc paneli słonecznych?

Jak upewnić się, że masz najwyższa panel baterii słonecznych, które systemów energii słonecznej znacznie poprawiły się w ostatnich latach i dziś zapewniają wydajną i elastyczną do generowania całej mocy twój dom potrzebuje w świetle słonecznym.

Systemy te są bardziej wydajne niż kiedykolwiek, i łatwiejsze w instalacji, jak również. Pozwalają one średni dom do generowania darmowej energii, gdy świeci słońce i poniżej lub likwidacji ich miesięczne rachunki za energię elektryczną za pomocą jednej z tych alternatywnych systemów energetycznych. Na podstawie tych domowych systemów energii słonecznej są panele słoneczne.

Panele te są prawdziwym bazą rozwiązania i odpowiadają za konwersję światła słonecznego w energię elektryczną. Podczas gdy masz szeroki wachlarz opcji do zakupu tych słonecznych do systemu, istnieje wiele innych czynników, które muszą być na bieżąco z tym, co może znacznie wpłynąć na swoją moc.

Największy Czynnik

Najważniejszym czynnikiem w określaniu ilości energii, że twój panel słoneczny zapewnia jego skuteczność. Specyfikacja ta-to jest to, co znajduje się pomiędzy panelami i daje dobre wyobrażenie o tym, jak to konwertuje światło, które wpływa na jego moc. Mówiąc prościej, im lepsza skuteczność danego panelu, tym więcej energii można się spodziewać, aby wygenerować dla domu, dla danej ilości światła słonecznego. W tym czasie jak najbardziej skuteczne panelu dla domu są droższe, ale są naprawdę najlepszą wartość dla ciebie w dłuższej perspektywie.

Największy Czynnik

To dlatego, że trochę więcej inwestycji teraz może generować większą moc dla ciebie na całe życie paneli słonecznych. Ta dodatkowa moc pozwoli ci wyeliminować więcej władzy, którą można obecnie kupić od lokalnej narzędzia. Dobrą zasadą jest, aby spróbować i kupić maksymalną wydajność paneli słonecznych można sobie pozwolić dla systemu. Zaskakujące, że idealną równowagę między wydajnością i skutecznością. Nawet jeśli trzeba kupić mniejszą ilość paneli początkowo z powodu twojego budżetu, zawsze można dodać więcej paneli poniżej i poszerzyć swój system.

Właściwe Dostosowanie Systemu Ma Znaczenie

Kolejnym decydującym czynnikiem dla wyjścia panelu słonecznego jest wyrównanie paneli w stosunku do drogi Słońca po niebie. Idealne wyrównanie będzie miał swoje panele słoneczne, otwarte na południe i z prostym, równym twojej szerokości geograficznej, aby dać im najlepszą wpływ. Problem w tym, że wiele domów nie mogą mieć wystarczająco dużo miejsca na dachu z Południowej orientacji.

W niektórych przypadkach idealna dach do montażu paneli może być w przedniej części domu, i estetyka może zapobiec niektórzy właściciele domów, montaż paneli. Chociaż nowoczesne panele słoneczne bardziej wyrozumiali dla ich potrzeby, aby mieć idealne wyrównanie, nadal powinny starać się zapewnić jak najbliżej południowej ekspozycji, dla optymalnej wydajności.

Aby pomóc zrobić ten przepis, istnieją różne systemy mocowania, które umożliwiają nachylenie paneli słonecznych w dowolnym kierunku, aby poprawić ich działanie. Chociaż mogą dodać średni koszt systemu, który pozwoli zwiększyć swój ogólny zakres produkcji i płacić za siebie wraz z upływem czasu. To wyrównanie zmienia się również w zależności od pory roku i posiada system mocowania, który pozwala zmieniać nachylenie paneli, ma kluczowe znaczenie dla utrzymania ich wyjścia, jak to możliwe.

Wady cieniowanie i śmieci

Wrogowie: cieniowanie i DetritiAltri czynników, które mogą mieć wpływ na wyjście słonecznych są cieniowanie i brud. Musisz być ostrożny, aby uniknąć jakiegokolwiek tła, który może zablokować słońce od swoich paneli. Wiele razy drzewo może rosnąć wraz z upływem czasu i stanowić zagrożenie cieniowania, że to nie było problemem, gdy panele słoneczne zostały zainstalowane po raz pierwszy. Nawet niewielka ilość cienia może mieć ogromny wpływ na panelu’ wyjście. W niektórych przypadkach można zmniejszyć moc panelu słonecznego, który zapewnia 30% lub więcej, co rzeczywiście może zmniejszyć całkowitą ilość energii słonecznej do domu.

Brud i zanieczyszczenia mogą stanowić zagrożenie dla ogniw słonecznych i muszą być szybko wyeliminowane. Bardziej nowoczesne panele słoneczne domy mają powierzchnię, która jest odporna na gromadzeniu się brudu. Te panele są pokryte materiałem, który usuwa brud i drobne proszki, które wylądować na niego, gdy pada deszcz. Prawdziwe wyzwanie składa się z pyłku i ptak spada. Oba są zazwyczaj dołączone do powierzchni panelu słonecznego i powinny być czyszczone za pomocą węża.

Dodaj komentarz