Systemy fotowoltaiczne – wady i zalety

Gdy zdecydujesz się kontynuować system Słoneczny, chodzi o wejściu w nie mało obciążenia biurokratyczne i techniczny podróż. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć jak najwięcej o cieplnych i fotowoltaicznych systemach słonecznych. Obecnie rynek oferuje wiele opcji i wiele firm walczy o swój udział w rynku. Zielone energii i ich produkcja jest stymulowany nie tylko spadek cen paneli słonecznych, ale i fakt, że teraz można skorzystać z wielu państwowych bodźcem do spadku gospodarczego wpływu na portfel średniej włoskiej rodziny. W następnym artykule opowiem o obiektach, które obecnie znajdują się we Włoszech, i można zobaczyć na własne oczy, że fotowoltaiczne wygodne.

Przyciągaj możliwą energię słoneczną dzięki Sunny direct action.In kolektory są zorientowane, po odbiciu promieniowania słonecznego przez lustrzany system, i dzieje jego przekształcenie w energię cieplną, która może być wykorzystana do produkcji energii elektrycznej.

– Jeszcze jeden sposób, aby uzyskać promieniowania słonecznego na najwyższym poziomie technicznym,-panele słoneczne. Wysłali konwerter energii promieniowania słonecznego w energię elektryczną.

Metody konwersji promieniowania słonecznego
Fotowoltaiczne konwersji-elementy fotowoltaiczne cios efekt fotoelektryczny dla uzyskania bezpośredniego prądu, pochłaniając promieniowanie słoneczne. Efekt ten pozwala na komórki bezpośrednio przekształcać energię fotonów na energię elektryczną przez półprzewodnikowy materiał, który ponosi obciążeń elektrycznych.

Aktywna konwersja

fotowoltaiczne bodźce gdy zdecydujesz się kontynuować system Słoneczny, chodzi o wejściu w nie mało obciążenia biurokratyczne i techniczny podróż. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć jak najwięcej o cieplnych i fotowoltaicznych systemach słonecznych. Obecnie rynek oferuje wiele opcji i wiele firm walczy o swój udział w rynku. Zielone energii i ich produkcja jest stymulowany nie tylko spadek cen paneli słonecznych, ale i fakt, że teraz można skorzystać z wielu państwowych bodźcem do spadku gospodarczego wpływu na portfel średniej włoskiej rodziny. W następnym artykule opowiem o obiektach, które obecnie znajdują się we Włoszech, i można zobaczyć na własne oczy, że fotowoltaiczne wygodne.

Przyciągaj możliwą energię słoneczną dzięki Sunny direct action.In kolektory są zorientowane, po odbiciu promieniowania słonecznego przez lustrzany system, i dzieje jego przekształcenie w energię cieplną, która może być wykorzystana do produkcji energii elektrycznej.

– Jeszcze jeden sposób, aby uzyskać promieniowania słonecznego na najwyższym poziomie technicznym,-panele słoneczne. Wysłali konwerter energii promieniowania słonecznego w energię elektryczną.

Metody konwersji promieniowania słonecznego

Fotowoltaiczne konwersji-elementy fotowoltaiczne cios efekt fotoelektryczny dla uzyskania bezpośredniego prądu, pochłaniając promieniowanie słoneczne. Efekt ten pozwala na komórki bezpośrednio przekształcać energię fotonów na energię elektryczną przez półprzewodnikowy materiał, który ponosi obciążeń elektrycznych.

Aktywna konwersja

Zalety paneli słonecznych

Zalety paneli słonecznychZalety paneli słonecznych zostały zrealizowane w ciągu około dziesięciu lat. Co roku coś się zmienia i nie zawsze są nowe bodźce, a ceny spadają na panele słoneczne. Niektóre instalacji wolą rodzaj zakładu, a nie tylko w odniesieniu do typu lub mocy zakładu. Spójrzmy na wszystkie rozmowy o tym, co się dzieje.

Agencja dochodów z jego oficjalnej dopiskiem dał do zrozumienia o querelle otworzył jakiś czas temu, jeśli chodzi o możliwości, dla każdego, kto zapewnia instalację paneli fotowoltaicznych, aby skorzystać z podatku minus 50%, naturalnym całkowitej renowacji budynków.

Poniżej można zobaczyć oficjalną deklarację agencji dochodów w zakresie podatku paneli fotowoltaicznych:

„Instalacja paneli fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej gubernatora może być na obiekcie (Odliczenia od podatku na 50%), ale w tym przypadku produkujący prąd nie może być stymulowana poprzez tak zwane rachunki za energię elektryczną, przewidzianego D. M. 5 lipca 2012 r. (tzw. piąty rachunek za energię elektryczną)”. 50-procentowego odliczenia podatku IRPEF w odniesieniu do ogólnych prac remontowych, precyzuje również AE, jest kompem nie tylko ambasadora nieruchomości, ale i właścicieli w REM lub osobistym posiadaniu nieruchomości interwencji. „On ma prawo do odliczenia, – dodaje rzecznik prasowy ae – także rodzinnego partnera-właściciela lub posiadacza nieruchomości, nadający się do restrukturyzacji, pod warunkiem, że obsługuje koszty i zapisuje do niego karty kredytowe, przelewy i rachunki””

Po pierwsze, chciałbym podkreślić, że w 2017 roku wciąż warto mówić o odnawialnych i odnawialnych źródłach energii. Panele fotowoltaiczne i emisji energii CO2 są równe zeru wygodne.

Spójrzmy na ustawę O budżecie 2017 roku, a wnioski o dofinansowanie i kredytach podatkowych. W przeszłości była Conto Energia, która była programem rządu włoskiego, która skłoniła wszystkich ludzi budować systemy fotowoltaiczne i być podłączonym do rządowej sieci dla zrównoważonej produkcji energii. System ten został wprowadzony w 2005 roku z министерским dekretem i była pierwszym conto energia, regulowany wtedy innymi dekretami, ostatni przyszedł był piątym Conto Energia od 5 lipca 2012 roku.

zalety paneli słonecznych

W końcu, po tym, jak te dekrety zostały zatwierdzone jeszcze jednym, w ustawie O budżecie 2017 roku:

„Ustawa O budżecie na rok 2017: składki w wysokości 50% i 65% do 2018 roku. Dla lokatorskie: EKO-bonus przedłużony do 2021 roku. Dla hoteli i gospodarstw: składki na 65%.”

Wzrost składek na 50% dla interwencji w zakresie budowy wydłużony do 31 grudnia 2017 roku

Wzrost składek na 50% dla interwencji w zakresie budowy wydłużony do 31 grudnia 2017 rokuTe aktualizacje zawierają systemy fotowoltaiczne i systemy przechowywania.
Wzrost składek na 65% na przebudowę energetyki najpierw władze ac milan przedłużały, to nawet do 31 grudnia 2017 roku.

Te potrącenia zwierzęta кондоминиумам i firmom, które poniosły wydatki na:

  •  Oszczędność energii do ogrzewania;
  •  instalacja paneli słonecznych
  •  wymiana zimowych systemów klimatyzacji powietrza (kotły, pompy ciepła)

Innowacje są głównie do lokatorskie i tylko dla tych odliczeń 65% zostały zatwierdzone do 2021 roku.

Aby być armiami, ustawa o stabilności 2017 tworzy super amortyzację 140%, gdzie w praktyce wszystkich tych, którzy planują kupić sprzęt do interwencji związanych z odnawialnych źródeł energii (na przykład, fotowoltaiczne i kolektory słoneczne termiczne) i te, dla poprawy energii (np. pompy ciepła).

Podsumowując, ci, którzy chcą zrobić fotowoltaiczne, muszą złożyć wniosek o obniżek do końca roku. Zalety tego rozwiązania są oczywiste.

Środki poprawy efektywności energetycznej w istniejących budynkach (zarezerwowanych dla PA), izolacji ścian i dachów; zastępczych oknach; instalacji słonecznych ekranów;

Konwersja istniejących budynków w „nzeb”; oświetlenie wewnętrzne; Automatyzacja budynków i technologii automatyki domowej.

Wymiana istniejących zimowych systemów klimatyzacji wydajnymi systemami, takimi jak kotły kondensacyjne.

Małe interwencji w produkcji energii cieplnej ze źródeł odnawialnych i wydajnych systemów, wymiana istniejących instalacji generatorów, sterowane z odnawialnych źródeł: pompy ciepła, klimatyzacji, także wanna do ciepłej wody; kotły, piece i regulatory temperatury biomasy; hybrydowe systemy pomp ciepła.

Krótko mówiąc, można zapytać zachęty: prywatne obywateli, administracji państwowej i domki. W czasie, gdy kolektory słoneczne nie powinny przekraczać 50 metr kwadratowy.

Ulgi podatkowe dla tych, którzy zamierzają korzystać z ciepła konto, mogą mieć ulgi podatkowe w wysokości 50% do dnia 31 grudnia 2017 roku. Umieszczając ten odliczenia w praktyce będziesz miał MO% od poniesionych kosztów dzieli się na 10 i każda rata może być wycofana z podatków w ciągu 10 lat.

To najnowsze wiadomości z Ministerstwa energetyki fotowoltaicznej i ekologicznie zrównoważonej energii. W przyszłych latach mogą być inne zmiany, i musimy nadążać za zmianami, jeśli jeszcze nie zamierzają tworzyć energię z zerowym wpływem.

Projekt budżetu na 2018 rok został niedawno zatwierdzony i jest dobrą wiadomością dla tych, którzy mają na myśli projekt instalacji systemów fotowoltaicznych. Zostało to potwierdzone przez rozszerzenie premii podatkowej dla paneli słonecznych i baterii do 31 grudnia 2018 roku. Główną nowością jest wydłużenie Ecobonus na 65% dla lokatorskie; termin 31 grudnia 2021 r. został przełożony na rok, aż do 2022 roku. Interwencji w nieruchomości obejmują kredyt, który ma tolerancji, niezbywalne osobom trzecim. Państwowe mieszkania może korzystać z odliczeń z prac energetycznej przebudowy z odejmowania od 70% do 75%.

Zgodnie z ustawą O budżecie 2018, 50% odliczenia dla instalacji fotowoltaicznych paneli słonecznych, z tymi samymi modalność, że w 2017 roku, pozostaje w mocy. To nowy termin ustalony dla wszystkich wydatków, za okres od 6 czerwca 2013 roku do 31 grudnia 2018 roku, w szczególności dla instalacji słonecznych do użytku domowego i dla basenów. 65-procentowy odliczenia do przebudowy energetycznej odnosi się w koszty, poniesione przez w okresie od 1 stycznia 2015 roku do 31 grudnia 2018 roku. W ten sposób każdy, kto zrobił instalację paneli słonecznych może odliczyć je na maksymalną kwotę 60.000 euro. Ecobonus rozszerzył falę zainteresowania oszczędzania energii na budowę, wraz ze wzrostem prac remontowych.

To dodatkowy impuls dla poprawy efektywności energetycznej w domu, ze szczególnym naciskiem na wpływ na środowisko. Fabryka paneli słonecznych – to inwestycje długoterminowe, które mogą przynieść owoce z oszczędności na syntetycznej substanci. Musisz polegać na ekspertów w dziedzinie dla najlepszego rozwiązania dla twoich potrzeb.

Dodaj komentarz