Ceny za kotły kondensacyjne: jak wybrać odpowiedni?

Kocioł kondensacyjny – ceny, kosztorysy, instalacji i ulgi podatkowe

Kondensacyjne kotły Saunier Duval o wiele więcej, niż kocioł gazowy, kondensacja-to technologia, która zapewnia maksymalną wydajność, a zatem, że najbardziej bezpieczne dla środowiska i tworzy najniższe zużycie gazu do ogrzewania i ciepłej wody. Jego zdolność do korzystania dużą część ciepła, która jest tracona w postaci pary wodnej w dymie spalania, tworzy dodatkową wydajność, która pozwala spożywać od 15 do 30% mniej gazu w zależności od typu i użytkowania instalacji.

Kotły kondensacyjne są odpowiednie dla każdej instalacji

Czy to chłodnica lub płytki system, wszystkie te instalacji produkują znaczne oszczędności paliwa. W rzeczywistości, im wyższe zużycie ogrzewania, tańsze jego zastosowania, ponieważ jego skuteczność, gdy zakład pracuje w niższej temperaturze.Kotły kondensacyjne są odpowiednie dla każdej instalacji

Jak działa kocioł kondensacyjny

Kondensacyjne kotły Saunier Duval zapewniają maksymalną efektywność energetyczną, co prowadzi do:

Oszczędność do 30% * na twój rachunek za gaz po przywróceniu utraconego ciepła trzeba zużywać mniej gazu, aby utrzymać temperaturę w domu.

Mniej emisji zanieczyszczeń poprzez zwiększenie wydajności i zużycia mniejszej ilości gazu, zmniejszenie emisji CO2 i późniejszego oddziaływania na środowisko.Elektroniczna kontrola naszych kotłów wykorzystuje protokół komunikacyjny E-BUS, co pozwala lepiej i łatwiej komunikować się między termostatem i kotłem, co prowadzi do łatwiejszego montażu, który może uniknąć przewodów i pracy.

Nasze modułowe termostaty z technologią E-BUS dostosowują temperaturę grzejników lub innych jednostek do potrzeb domu w zależności od temperatury zewnętrznej. Jego dokładność w przepisie można nie tylko wybrać idealną zasilania na warunkach zapotrzebowania na ciepło przez cały czas, i w ten sposób zapewnić komfort, ale i zminimalizować dalsze wydatkowanie energii, i rachunek za gaz.

To zmniejszenie zużycia gazu prowadzi do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery, a tym samym bardziej przyjazny dla środowiska. To pozwoli zminimalizować emisję NOx, tlenków azotu, których nadmiar powoduje kwaśne deszcze.

Kocioł kondensacyjny – ceny online

Kotły kondensacyjne to urządzenia, w którym został zintegrowany największa technologia, z wydajnością 5% powyżej, niż jakikolwiek inny standardowy kocioł, nawet w najgorszych warunkach.

Ponadto, jeśli grzejniki są przeznaczone, aby utrzymać komfort w domu w lokalnej temperatury niższej, grzejniki będą przesadzone większość czasu podczas okresu grzewczego będzie wystarczająco dużo, aby utrzymać je na „gorąco”, aby mieć komfort w swoim domu. Przyczynia się to do kondensacji, i można uzyskać duże oszczędności.

Prawdziwe przykłady kotłów 

Jeśli weźmiemy, na przykład, dom w Madrycie z konwencjonalną instalacją grzejników, kocioł kondensacyjny конденсирует 82% czasu. Przy średniej temperaturze zewnętrznej w sezonie zimowym każda instalacja może i powinna, w zależności od temperatury zewnętrznej, pracować w niższych temperaturach( ciepłych grzejnikach), aby kocioł конденсировался i w ten sposób otrzymał bardzo wysokie plony, których nie można osiągnąć z konwencjonalnym kotłem.; niemniej jednak, istnieje również większy komfort (zalecamy zainstalować z kotłem średnica sondy lub samoprzylepne termostat).

Kotły kondensacyjne – cena

Główną zaletą kotłów kondensacyjnych w porównaniu z tradycyjnym gazem kotłów to większa wydajność przy mniejszym zużyciu paliw kopalnych, co prowadzi do mniejszej ilości emisji CO2 i znaczne oszczędności w swoim gazowym projekcie ustawy.

  • Nie wietrzyć nie więcej niż 5 minut, wystarczająco dużo czasu, aby wznowić przepływ powietrza i nie wpływać na bezwładność domu.
  • Użyj programowalne termostaty w odpowiedniej pozycji.
  • Poza godzinami pracy, nie pozwól domu spadać poniżej 18 ° C.
  • Narysuj zasłony z niezamieszkałych pomieszczeń.
  • Zostaw miejsce na grzejnikach (nie zamykaj je), aby ułatwić prawidłowe przesyłanie i dystrybucja ciepła.
  • Cytat instalacja kotła

Ulgi podatkowe kocioł kondensacyjny

Jak sama nazwa wskazuje, kamera, w której odbywa się spalanie, całkowicie szczelna, więc jest całkowicie niezależny od obszaru, na którym zainstalowany jest kocioł.Zapytacie więc, gdzie ten typ kotła dostaje się powietrze niezbędne do podtrzymania spalania, które ogrzewa nas? Najwyraźniej są one połączone z zewnątrz za pomocą rury, która może być koncentrycznego do wyjścia gazu lub indywidualnych, w przeciwnym kierunku.

Jak można sobie wyobrazić, strzelanie w tych kotłach zawsze, a to oznacza, że potrzebują wentylator zarówno do karmienia, jak i do wydzielania gazów.

System ten sprawia, że są bardziej bezpieczne i czyste. W ten sposób możemy uniknąć wycieku niebezpiecznych substancji toksycznych spalin do pomieszczenia, w którym znajduje się kocioł, a gwarantujemy, że zjawiska atmosferyczne, takie jak deszcz lub wiatr, nie mają wpływu na jego pracę.

Dodaj komentarz