Domowe panele słoneczne – czy działają na północnym zachodzie?

Domowe panele słoneczne działają na północno-zachodzie?Chociaż północno-zachodnie stany USA nie może wydawać się idealnym miejscem dla paneli słonecznych, to rzeczywiście świetne miejsce dla domu paneli słonecznych. Wysokie szerokości geograficznej, jak i w przypadku z od północnego-zachodu USA, siedzą, otrzymują mniej rocznych godzin słonecznych niż miejsca, które większość ludzi uważa, że jest dobrym miejscem dla energii słonecznej. Tym nie mniej, panele słoneczne pracują z większą wydajnością w chłodniejszych klimatach, jak na północno-zachodzie, i to czyni go idealnym rozwiązaniem do systemów energii słonecznej.

Na północny-Zachód, dostaje więcej światła słonecznego wystarczy, aby zaspokoić całe zapotrzebowanie na energię domu.Na północny-Zachód, dostaje więcej światła słonecznego wystarczy, aby zaspokoić całe zapotrzebowanie na energię domu.

Długie letnie dni w ciągu wielu miesięcy, wysokich godzin słonecznych, aby zapewnić dużo energii słonecznej. I choć Północny-Zachód spotyka się z długimi, zakrywającymi zimy, nawet na deszcz w zimowe dni, w domu słonecznych nadal będzie zapewniać moc, aby zaspokoić niektóre, jeśli nie większość swoich potrzeb energetycznych. Takie miejsca, jak Seattle i Portland, które długo i deszczowa zima, wciąż mogą zapewnić odpowiednią energię słoneczną do domu, panele słoneczne do pracy. Tam naprawdę nie jest źle słoneczne obszary na północnym-zachodzie. Większość Północnego-Zachodu właściwie dostają 70% światła słonecznego, który otrzymuje obszar Los Angeles w miesiącach zimowych. Północny-Zachód otrzymuje również co najmniej połowę energii słonecznej, takie jak california pustyni i w Arizonie, i pobiera znacznie więcej energii słonecznej niż Niemcy, która dokonała się w jednej z wiodących w świecie energii słonecznej.

Niemcy dostaje znacznie mniej Słońca niż Północny-Zachód dostaje, ale produkuje 55% światowej produkcji paneli słonecznych i ma duże oczekiwania, aby być 100% zielony w swoim kraju, wykorzystanie energii do roku 2010. Niemcy mają około 10% rocznej liczby godzin światła słonecznego w Portland i Seattle, ale ona generuje ponad połowa świata energii słonecznej. Tak więc, jeśli Niemcy ma możliwość wyprodukować tyle energii słonecznej, a światło słońca w porównaniu z tym, w północno-zachodniej dostaje, staje się jasne, że w domu panele słoneczne są wielkie inwestycje dla regionu północno-zachodniej i zapewni ci wygodne rozwiązanie dla energii.

Programu motywacyjnego dla domu paneli słonecznych w północno-zachodniej części

Waszyngton i Oregon, mają jedne z najlepszych programów motywacyjnych w kraju dla domu, panele słoneczne. Te zachęty rządowe sprawiają, że energię słoneczną są bardziej atrakcyjne finansowo tu, niż w większości stanów południowych. Każde państwo w północno-zachodniej części oferuje zachęty dla rozwoju energii słonecznej. Oregon, Idaho i Montana, wszystkie oferują niskie stopy procentowe kredytów i znaczne ulgi podatkowe dla domu, panele słoneczne. Washington oferuje teraz pobudzenie produkcji $0.15/kwh lub więcej dla energii elektrycznej z energii słonecznej, w zależności od tego, gdzie technologia została dokonana.

Montana i Oregon także zwalnia systemy słoneczne od ici, podczas gdy Idaho i Waszyngton zwalnia system Słoneczny z podatku od sprzedaży. Wielu lokalne i regionalne media, organizacje zapewniają również dodatkowe zachęty. Jednym z przykładów jest Energia zaufania Oregon, która oferuje dodatkowe rabaty i kredyty dla klientów Oregon dwa duże usług komunalnych. Wielu narzędzia oferują również dodatkowe rabaty, kredyty, lub nagrody produkcji do systemów energii słonecznej.

Waszyngton założył swoją słoneczną na elektryczną i finansowe programu motywacyjnego do tych z Niemiec, ze względu na ogromny sukces jego energii słonecznej programu. Z dodatkowymi słonecznymi godzinami, dostępnymi we Wschodnim Waszyngtonie, istnieją inne programy motywacyjne, w tym Chelan County programu SNAP, co doprowadziło do szybkiego wzrostu instalacje solarne, zachodzących w Венатчи w ostatnich latach.

Net Metering do domu paneli słonecznych w północno-zachodniej części

Użytkowe we wszystkich czterech północno-zachodnich państwach oferują wymiana programu w miejscu. Net metering jest dostępny z usług komunalnych w Oregon, Waszyngton i wymagane przez prawo, aby Montana usług komunalnych. Net metering sprawia, że łatwo dla klientów, aby zainstalować w domu paneli słonecznych, ponieważ wszelkie dodatkowe mocy wytworzonej z domu paneli słonecznych w ciągu dnia odkłada się w narzędzie instalacji elektrycznej do dystrybucji innych klientów. Następnie w nocy lub w każdej innej chwili, gdy potrzebujesz więcej mocy, którą tworzysz, możesz przyciągnąć z powrotem zasilania od sieci elektrycznej.

Net Metering do domu paneli słonecznych, w Północno-ovestNet metering pozwala klientom instalować panele słoneczne w domu, bez konieczności kosztownych systemów przechowywania, nie tracąc ani nie tracąc dodatkową moc wygenerowaną przez, kiedy światło słoneczne jest na jej szczyt. Programy te zapewniają również prosty sposób znormalizowany dla klientów, aby korzystać z systemów słonecznych, zachowując dostęp do załączonej do narzędzia zasilania.

W większości net metering programu, narzędzie pozwala zainstalować specjalny podwójny odczytu ‚ m w domu klienta, który nie będzie śledzić zarówno energii pobieranej z domu, a energia wytwarzana z paneli słonecznych. Klient pobierana jest tylko kwota netto energii elektrycznej, które przyciągają użyteczność, właściwie zobacz pełny program ceny detalicznej energii elektrycznej, który jest generowany z domu paneli słonecznych.

Dodaj komentarz