zachęty fotowoltaiczne 2019 dla firm

zachęty fotowoltaiczne 2019 dla firmArizona jest jednym z najbardziej słonecznych regionów w całych Stanach Zjednoczonych, a Yuma jest najbardziej słonecznym miastem w Ameryce według National climate Center NOAA. Począwszy od 1800 roku, stan Wielkiego Kanionu wykorzystywał tę obfitość energii słonecznej do podgrzewania i pompowania wody.

JAK OBNIŻYĆ KOSZTY INSTALACJI PANELI SŁONECZNYCH?

Wraz z rozwojem technologii prawodawcy i dostawcy energii wykorzystują to odnawialne źródło energii na swoją korzyść. W przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł paliwa, pochłanianie energii słonecznej i przekształcanie jej w energię firmy lub domu można wykonać praktycznie w dowolnym miejscu na Ziemi.

W 2006 r.Komisja Arizona Corporation zatwierdziła standard i taryfę odnawialnych źródeł energii (REST), która wymaga, aby firmy energetyczne produkowały 15 procent swojej energii ze źródeł odnawialnych do 2025 r. Aby osiągnąć ten cel, Arizona będzie potrzebowała od 7,9 mln MWh do 8,5 mln MWh energii odnawialnej.

Od 2011 r.wytwarzanie energii słonecznej szybko zyskuje na popularności w państwie dla przemysłu elektroenergetycznego. W 2013 r. Państwo wykorzystało wystarczającą ilość energii słonecznej do zasilania ponad 145 500 domów. Co więcej, grzejniki słoneczne i pompy wodne są nadal używane, a rosnąca popularność paneli fotowoltaicznych na dachach firm i domów pomaga uczynić te technologie tańszymi z biegiem lat.

JAK OBNIŻYĆ KOSZTY INSTALACJI PANELI SŁONECZNYCH?zasilanie domów mieszkalnych

Chociaż branża rozwija się i będzie nadal rosnąć w ciągu następnej dekady, dostępność pozostaje poważnym problemem dla konsumentów. Pomimo przesuwających się cen, koszty i instalacja technologii solarnej są nadal droższe niż to, co jest potrzebne w przypadku tradycyjnych źródeł paliwa.

Aby pozostać konkurencyjnym i nadal rozwijać technologie energii słonecznej, oferowane są federalne i stanowe ulgi podatkowe, potrącenia, rabaty i dotacje, aby pomóc właścicielom firm i właścicielom domów w Arizonie w przejściu na to odnawialne źródło energii.

FEDERALNE ULGI PODATKOWE NA ENERGIĘ SŁONECZNĄ

Wuj Sam zachęca również do ekspansji i korzystania z czystszych alternatyw energetycznych, dając podatnikom zachęty do przejścia na odnawialne źródła energii, takie jak energia słoneczna, do użytku korporacyjnego, komercyjnego lub mieszkaniowego.

FEDERALNE ULGI PODATKOWE NA ENERGIĘ SŁONECZNĄJedną z najbardziej znanych ulg podatkowych na odnawialne źródła energii jest Federalna ulga podatkowa na odnawialne źródła energii. Gdybyś zainstalował system fotowoltaiczny, słoneczne ogrzewanie wodne lub inne technologie solarne w domu lub firmie, prawdopodobnie miałbyś prawo skorzystać z tego 30-procentowego kredytu przy składaniu zeznania podatkowego. Rozważając federalną pożyczkę podatkową na odnawialne źródła energii w budownictwie mieszkaniowym, warto skonsultować się z wykwalifikowanym doradcą podatkowym, ponieważ maksymalna zachęta zależy od rodzaju zainstalowanej technologii i roku instalacji.

Dla właścicieli domów i nabywców domów oferowane są również inne federalne świadczenia w postaci pożyczek, które są ubezpieczone przez Federalną Administrację mieszkaniową i programy dla spraw weteranów.

Dla tych, którzy chcą przenieść się do odnawialnych źródeł energii w swoich domach, federalne energooszczędne kredyty hipoteczne są oferowane dla systemów fotowoltaicznych, słonecznego ogrzewania wody i słonecznej technologii elektrycznej.

Ponadto, dla tych, którzy chcą kupić dom z już istniejącymi systemami energetycznymi tego typu, program chroni kredytodawców przed zaległościami kredytowymi i pozwala kredytobiorcom uzyskać zgodę na pożyczki, w których mogliby zostać odrzuceni w przypadku domów korzystających z tradycyjnych źródeł energii.

Dodaj komentarz