Jak założyć panele słoneczne w domu i zaoszczędzić tysiące?

Zrobić panele słoneczne komórki w domu i zaoszczędzić tysiące DollariLo czy wiesz, że możesz zrobić panele słoneczne komórki w domu i zaoszczędzić $1,000 ‚ S od dostosować cenę sprzedaży? Szczerze mówiąc, to jest tak łatwe, że prawie każdy może to zrobić, nawet jeśli nie masz żadnego słonecznego doświadczenia. Teraz możemy łatwo śledzić przewodników, które przeprowadzą cię przez to krok-w-krok, aby pokazać, jak dokładnie … i mniej niż $ 200!

Po co wydawać tysiące, kiedy można wydać tylko część wartości detalicznej?Po co wydawać tysiące, kiedy można wydać tylko część wartości detalicznej?

Naprawdę fajne, że mają potencjał do rozwiązywania rachunku za energię elektryczną i wykorzystania słońca jako źródła energii. To dosłownie może zaoszczędzić tysiące dolarów w rachunkach za energię elektryczną. Jeśli myślisz o profesjonalnej instalacji, może dosłownie uratować dziesiątki tysięcy dolarów w koszty instalacji.

Możesz myśleć co zrobić panele słoneczne komórki drogie i trudne”? Myślałem, że to samo, ale wszystko zmieniło się bardzo szybko po tym, jak zrobiłem tylko trochę badań. Dlatego piszę ten artykuł, chcę pomóc i zrobić swoją część, aby pomóc uczynić świat trochę lepszym.

Kilka lat temu zacząłem patrzeć na energię słoneczną. Zacząłem szukać w internecie, dzięki czemu wyszukiwanie w internecie, aby dowiedzieć się, jak zaoszczędzić energię słoneczną. Byłem w szoku, widząc, ile kosztuje, aby profesjonalnie zainstalowany panel słoneczny. Ocena, którą otrzymałem, była gdzieś od $ 10 000 do $ 20 000. Czas potrzebny na odzyskanie moich pieniędzy, był zbyt długi, a ja nie mogłem pozwolić sobie wydać te wszystkie pieniądze. To po prostu nie wygląda na realny projekt dla mnie.

Po około tygodniu, przyjaciel i spotkałem się po piwo, i zaczęliśmy rozmawiać o energii słonecznej i powiedział, że on tylko dodał, że panele słoneczne komórki w domu, a on zrobił to sam. Powiedział, że oglądał wiele różnych rysunków i obrazów, ale nic nie było bardzo dobrze zorganizowane. On mi powtarzał, aż w końcu wszedł w internet i natknąłem się na instrukcję DIY, który dał dobry krok po kroku szczegóły o tym, jak to zrobić.

Dlatego jestem tu, aby napisać ten artykuł, bo zrobiłem to samo, zrobiłem wyszukiwania w internecie i tym samym przewodnik DIY. Poszedłem do internetu na następny dzień. Tak samo, jak on powiedział, i poprowadzi cię krok po kroku przez proces tworzenia własnych paneli słonecznych komórki w domu. Każdy może to zrobić, nawet jeśli nie są one typu złota rączka. Naprawdę dobra rzecz-ten podręcznik ma również pliki wideo, które pomogą ci zobaczyć dokładną sekwencję operacji.

Dowiedziałem się krok po kroku proces tworzenia panelu słonecznego, i jak i gdzie go zamontować. Dowiedziałem się też, jak zachować ich, że tak samo ważne. Byłem bardzo zaskoczony, jak łatwo było połączyć wszystko razem. Miło było również dowiedzieć się, że energia jest zrobione są przechowywane. Jest to dobry imponujący i szokujący projekt, ponieważ wiele osób do tej pory nie skorzystały z potencjałem. Jeśli masz dzieci, możesz wziąć udział i zrobić projekt rodzinny.

Można zrobić jeden panel słoneczny lub pełną gamę paneli słonecznych, z setek komórek. Można zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy z rachunkami za energię elektryczną i zrobić to w krótkim czasie, szybko i łatwo. Jeśli jesteś podobny do mnie, i lubisz pracować rękami i tworzyć rzeczy, to bardzo polecam wam go wypróbować. Wymagane tylko podstawowe narzędzia i akcesoria. Można dostać prawie wszystko, czego potrzebujesz w lokalnym sklepie sprzętu. Podstawowe elementy, które będą potrzebne były by drewnianym lub aluminiowym обрамляющим materiałem, wkręty, klej, drutem, przezroczystą folią z tworzywa sztucznego, paneli słonecznych z nich, i kilkoma innymi podstawowymi narzędziami, aby zebrać wszystko razem, a następnie zainstalować panelu.

Oto lista niektórych elementów, które będą potrzebne:

 • Woltomierz
 • Parafa
 • Wiertarka
 • Sklejka
 • Pędzel
 • Śrubokręt
 • Kalafonia Strumień Uchwyt
 • Pistolet lutownica
 • Cążki
 • Silikonowy broń
 • Frezy z pleksi
 • Pleksi
 • Drut Cynowy
 • Ugotować
 • Mikro Kryształ paneli słonecznych komórki (tylko około $ 2 lub 3 dolarów każdy)
 • Silikonowy uszczelniać
 • UV-lakier ochronny

To trwa zwykle około 80 słonecznych, aby wygenerować 100 watów mocy i będzie sprawdzać każdą komórkę, aby zobaczyć, ile watów można wygeneruje za pomocą woltomierza. Najczęściej panele słoneczne formy mają kształt prostokątny, więc jak tylko można określić liczbę komórek, które chcesz lub potrzebujesz, to po prostu trzeba wyciąć ze sklejki, aby dopasować rozmiar, który potrzebujesz, Ale można zrobić panele słoneczne o dowolnym kształcie lubisz.

Po tym, jak ze sklejki do cięcia można zastosować ochronę przed UV farby. Gdy farba wyschnie, można przejść do następnego kroku i zacząć pracować na samych ogniwach słonecznych.

Chciałbym zacząć od kalafonia strumień pióra, aby zastosować przepływ opony pasy paneli słonecznych. Po to, aby upewnić się, że podczas spawania taśmy do paneli słonecznych komórki, które w pełni trzymać, jak również Tak, że przewody łączy się poprawnie. W ten sposób, następnym krokiem jest połączenie bieżącej paneli słonecznych komórki siebie. Po prostu trzeba będzie zastosować trochę silikonu, aby dołączyć je do sklejce, jak tylko je wszystkie łączy.

Na kolejnych etapach trzeba mieć dwa nie podłączone przewody, które zwisają z połączonych ogniw słonecznych.

Więc teraz można wywiercić dwa otwory w drewnie i karmić przewody przez otwory. Aby utrzymać wodę, wystarczy wypełnić otwory krzemu.

Następnym krokiem jest budowa ramki do panelu, aby utrzymać pleksi. Następnie wystarczy zakręcić drewnianą ramę i przykryć wszystkie śruby i braki krzemu, aby upewnić się, że wszystkie są wodoodporne. Następnie plexi musi być zamocowana do ramy z krzemu najpierw, a następnie z za pomocą śrub. Chcesz upewnić się, że wstępnie wywiercić otwory dla śrub z pleksi, zanim przymocować do ramy, jest on zbudowany tak, aby zapobiec pęknięcia.

W takich kroków trzeba mieć dwa nie podłączone przewody, które zwisają z połączonych komórek solari.Si na kolejnych etapach trzeba mieć dwa nie podłączone przewody, które zwisają z skojarzyć słonecznych. Po tym, jak wszystkie gry są zamknięte, wilgotność wciąż buduje się w panelu z upływem czasu, dlatego należy zapewnić mały otwór w dolnej części panelu, z dala od całej instalacji, jednak, aby pozwolić powietrzu wejść i utrzymać odpowiednią wilgotność. Znajduje się on w dolnej części panelu, tak, że deszcz nie wejść i przeprowadzić całą transakcję.

Że, w dodatku do instalacji. To naprawdę bardzo proste, kiedy można złamać wszystkie w dół. Więc jeśli dasz mu kilka myśli, aby spróbować zbudować własne panele słoneczne, to musisz przestać podkreślić cena, aby je profesjonalnie zainstalowany, podkreślając przystanku o wysokich rachunków za energię elektryczną i zacząć myśleć o tym, jak dużo więcej zabawy będzie zrobić je sami, zapomnieć o dbanie o wysokie rachunki za prąd raz na zawsze i dowiedzieć się, jak zrobić swój własny panel słoneczny komórki nawet w domu! Zrobiłem to i Ty też możesz to zrobić.

Dodaj komentarz