Kotły kondensacyjne: podsumowanie

Kiedy przychodzi do użytku domowego lub komercyjnego ogrzewania , twój kocioł jest ważnym wyborem. Technologia kondensacji stosuje się do większości nowych kotłów, i to ma wiele zalet. W rezultacie, jeśli masz poprzedni kocioł, w którym nie ma tej technologii, być może nadszedł czas, aby zrobić przełącznik. Tutaj, w Charter Heating, wiemy, jak ważny jest odpowiedni kocioł do swojego domu lub firmy. W rezultacie przygotowaliśmy ten przewodnik zalety kotłów kondensacyjnych.

Co to jest kocioł kondensacyjny?

Niezwykle wydajny kocioł kondensacyjny ma znacznie większy wymiennik ciepła niż tradycyjny kocioł. Oznacza to, że kocioł kondensacyjny może efektywnie przetwarzać 90% ciepła, które w przeciwnym razie nie będzie zmarnowany.Co to jest kocioł kondensacyjny?

Gdy kocioł spala paliwo, wytwarzana jest minimalna energia cieplna, która zazwyczaj jest uwalniana przez rurę wydechową. Tym nie mniej, przy конденсационном kotle ciepło to teraz przechodzi przez system, chłonąc jak najwięcej energii z odpadów. Oznacza to, że kocioł kondensacyjny bardzo energooszczędne.

Zalety kotłów kondensacyjnych

Istnieje wiele korzyści z tej technologii, w tym:

Środowisko-wyraźnie kocioł, który ponownie wykorzystuje odpady i wytwarza mniej odpadów, jest ogromną zaletą dla środowiska. Oznacza to, że w mieście będzie wydany mniej spalin, a także oznacza, że trzeba będzie użyć mniej paliwa. Oznacza to, że nasze ograniczone zasoby naturalne są mniej zagrożone.

Ekonomiczność-bardziej wydajny kocioł, który zużywa mniej paliwa do ogrzewania domu, z pewnością będzie taniej niż tradycyjny kocioł. W rezultacie może to prowadzić do oszczędności w wysokości 300 funtów rocznie na rachunkach za energię elektryczną.

Podsumowanie

Istnieje wiele zalet kotłów kondensacyjnych, w tym korzyści dla środowiska i efektywności kosztowej. Jeśli szukasz na nowy kocioł lub potrzebujesz instalacja kotła, należy skontaktować się z profesjonalistami Charter Heating dziś .

Z procentami efektywności kotłów kondensacyjnych w wysokich procentach 90, skąd pochodzi rozwój produktu? Producenci obserwują cechy, które maksymalizują potencjał kondensacyjnych urządzeń, upraszczają proces instalacji i robią integracji systemów automatyki budynków mniej skomplikowane.

„Widzimy, że koncentruje się na indywidualnej efektywności certyfikowanych kotłów do łącznej zainstalowanej wydajności wszystkich urządzeń w kotłowni. Badania: jak zoptymalizować pracę kotła z innymi komponentami systemu ogrzewania” – powiedział Chuck, O ‚ Donnell, dyrektor marketingu Laars Heating Systems.

„Kluczowym aspektem tego jest mapowanie objętość dystrybucji z modulacją kotła” Ponieważ kocioł moduluje do bardziej efektywnych poziomów opartych na obciążenia cieplnego, należy użyć pompy o zmiennej prędkości, aby dostosować go do zużycia łańcucha. Dla komercyjnych systemów system Laars Vari-Prime gwarantuje, że kocioł zawsze pozostaje w fazie z prądem pompowego układu o zmiennej prędkości. To jak optymalizuje wydajność kotła, jak i korzystanie z elektrycznego pompy. “

„Zrobiliśmy kotły ponad 90 procent, i nie było by w tym nic dziwnego zbliżyć się do 100%, ale każda na dużą skalę celem ma swoje ograniczenia” – powiedział Brian Фенске, menedżer ds. marketingu specjalistycznego kanału Navien. „Nadszedł czas dla przemysłu wykorzystać dostępne oferty wydajnych produktów i stosować je w wysokosprawnej dostępnej pracy” Co się dzieje, to to, że wysokosprawne kotły zainstalowane w sytuacjach, które nie pozwalają lub rzadko osiągają swojego potencjału efektywności.

„Wielu producentów zapewniają regulowane parametry pracy kotła, które są rzadko używane lub przystosowują się do konkretnych systemów” Ponadto, istnieje wiele sposobów, aby uzyskać większość projektantów i instalatorów hydraulicznych do tego, aby stworzyć system, który będzie korzystna dla zastosowania na 90% kotłów AFU, dostępnych dziś”, – zaznaczyła Fenske.

Zmienna gospodarka

W dodatku do urządzenia o wysokiej wydajności, Lochinvar w głowę z postępami w technologii sterowania, powiedział Jeff Lokaj, odpowiedzialny za rynek dla firmy. Kotły nowej generacji mają inteligentne elementy sterujące, które ułatwiają obsługę i zwiększają operacji dla wszystkich zainteresowanych stron. Na przykład, platforma zdalnego połączenia z * X * US od Lochinvar dostępna na spalinach z kotła FTXL i rodzinie kotłów KNIGHT, pozwala na podłączenie większość inteligentnych urządzeń do kompatybilnych elementów sterowania kotłem Smart SYSTEM z rogu lub w połowie drogi na całym świecie.Zmienna gospodarka

„Przewodowo lub bezprzewodowo, · X · US daje możliwość, aby uzyskać dostęp do kotła, śledzić stan aktualny i zmiany parametrów pracy zdalnej stacji. Na przykład, użytkownik może wyświetlać aktualną temperaturę powietrza zewnętrznego w miejscu podłączonego kotła, śledzić temperaturę odzyskiwania cele, gdy istnieje zapotrzebowanie ciepła, i upewnij się, że zewnętrzny reset jest używany poprawnie. Z · X · US on również wyśle wiadomość tekstową lub e-mail, jeśli masz jakiekolwiek problemy z jego stanu roboczego. Wykonawca również powiedział nam, że istnieje tak wiele korzyści w tym, aby mieć zdalną komunikację z · X * US, który jest podobny do innego pracownika na polu. “

Zapotrzebowanie na wysokowydajne produkty silnie zależy od stanu gospodarki: „ludzie mają pieniądze, które trzeba zainwestować w góry do sprzętu, i czy są jakieś państwowe lub lokalne rabaty” – powiedział John, starszy menedżer ds. produktów Weil-McLain. W niektórych przypadkach zniżka na lokalne użytkowe mogą wypłacać od połowy do 75 procent sprzętu. „Po drugie, istnieje potencjał do redukcji kosztów operacyjnych z kotłami, które mogą modulować w odpowiedzi na mniejszy popyt na ciepło “ Temperatura wody powrotnej jest coraz niższa,a to poprawia skuteczność. “

Dodaj komentarz