Panele słoneczne dla Twojego domu-zbudować czy kupić?

Panele Słoneczne Dla Twojego Domu-Zbudować Lub Kupić?Kiedy nadszedł czas, aby wykorzystać kolektory słoneczne dla twojego domu, czy to z dużą ilością nowych ludzi, przybywających w świat energii słonecznej, trzeba zrobić lub kupić je? Sam przedmiot nie jest trudno odpowiedzieć, ale w rzeczywistości sprowadza się do tego, co chcesz osiągnąć, i jeśli się do projektu DIY, aby nie tracić tylko trochę (lub duże sumy pieniędzy).

Możesz znaleźć korzyści dla złożenia swoich własnych paneli słonecznych, a ponadto, istnieją korzyści do zakupu paneli słonecznych do domu. W tym poście chciałbym omówić zalety obu, i przy odrobinie szczęścia odpowiedź, że przedmiot pod ręką i na pewno ci pomoże wybrać kolektory słoneczne dla twojego domu.

Gotowe baterie słoneczne do domu

Gotowe baterie słoneczne do domuNie przez przypadek najprostszy sposób konwersji energii słonecznej jest zakup fabrycznie produkowanych paneli słonecznych do domu. Panele te wykonane z wielu rodzajów różnych firm i są dostępne w rozmiarach od 50 Wat przez całą drogę na 2 lub 3 kilowatów. Faktycznie ma zarówno zalety, jak i wady zakupu energii słonecznej panele, które oferują stworzyć dla twojego domu.

Po pierwsze, porozmawiajmy o zaletach. Za każdym razem, gdy kupujesz panele słoneczne już wiesz, fakt, że użyte materiały zostały wybrane do ostatniego. W tym przypadku naprawdę nie jestem stosunkowo słonecznych (nie wszystkie moc od 25 do 30 lat), a ja mówię o innych składników, które idą na panele słoneczne. Zwolennikiem, materiał oprawy, wraz z przezroczystą pokrywą, zostały wybrane, aby trwać przez cały okres użytkowania samego panelu, bez wysokiego poziomu obsługi.

Teraz porozmawiajmy o wadę. Zakup paneli słonecznych do domu drogie. W rzeczywistości, będziesz prawdopodobnie ładowania w 10 razem cena zakupu, aby zbudować siebie. Według science daily, typowa cena 100 W panel słoneczny wynosi $ 1150 . Możesz zbudować ten sam panel do około $150.

Budowa paneli słonecznych do użytku domowego

Z wielką zmianą ceny między budynkiem i zakupu paneli słonecznych do domu, wiele osób zaczyna myśleć o DIY podejście do przejścia na energię słoneczną. Można znaleźć wiele fantastycznych książek, które temat DIY energii słonecznej i budowa panelu słonecznego nie jest bardzo trudne. Materiały, zazwyczaj łatwiej dostępne, niż w przeszłości, i cena paneli słonecznych z nich spadła w pośpiechu.

Budowa paneli słonecznych do domu trochę czytania, aby nauczyć się, jak (spróbuj podręcznik numer jeden dla energii słonecznej, jeśli chcesz, aby rozpocząć) będziesz na dobrej drodze, aby zebrać własne panele słoneczne. Prawie wszyscy, nawet ludzie, którzy w rzeczywistości nie DIY można zebrać cały panel słoneczny około 2 godzin.

Cenną rzeczą, aby pamiętać, jeśli zdecydujesz się utworzyć swoje osobiste panele słoneczne, aby wybrać materiały, które muszą trwać. Materiałów, takich jak plastik lub blacha ocynkowana, będą trwać przez dłuższy czas, jako zwolennik paneli, bez znacznej ilości obsługi. Do tego, aby wybór pokrywa Lexan lub alternatywnie wysokiej klasy przezroczysta pokrywa, która powinna trwać przez wiele lat. Wybór najbardziej skutecznych materiałów może podnieść cenę paneli słonecznych trochę (może od $ 25 – $ 50 dla każdego panelu) jednak mniejsza potrzeba konserwacji musi mieć wielkie korzyści w dłuższej perspektywie.

Tym nie mniej, można zdecydować się na metamorfozę swojego domu w energię słoneczną, jedno można powiedzieć na pewno: kiedy zaczynasz odczuwać korzyści z darmowej odnawialnej energii, będziesz się zastanawiać, dlaczego pozwoliłeś sobie zależeć od władzy ponadnarodowych korporacji.

Dodaj komentarz