PV – fotowoltaiczne systemy przechowywania

Istnieje możliwość tworzenia systemów fotowoltaicznych, które mogą gromadzić energię do bardziej efektywnego wykorzystania nawet w nocy. Co dokładnie oznacza fotowoltaiczny system kolumnowy? Mówiąc prostymi słowami, roślina, która wytwarza energię elektryczną, która nie gromadzi się wewnątrz domu, przekłada się na sieć i w ciągu kilku godzin światła słonecznego lub i logiczne rozwiązanie problemu nocy, gdy nie ma światła, to nagromadzenie w baterii, która może przechowywać energię elektryczną i zaspokojenia potrzeb na energię elektryczną w nocy. Realizując istnieją dwa rodzaje fotowoltaicznych przechowywania:

Falownik z akumulacją to dla rośliny, który jest zamontowany w tym samym ciele, że i falownik lub konwerter, mówiąc prostymi słowami. Nie ma dużych estetyczne zmiany lub adaptacja nie działają, bo są małe. Jest on stosowany w przypadku, gdy są baterie litowe.

Bateria zewnętrzna-dla żelu akumulatorów lub do tańszych baterii jednak bardzo dużych i tych wymagają przestrzeni i zabudowy profesjonalistami.

Fotowoltaiczny system przechowywania

Fotowoltaiczny system przechowywaniaFotowoltaiczny system z akumulacją wygodne, bo to oszczędza nas najpierw, a potem na zewnątrz sieci gubernatora i niezależni. Panele słoneczne są idealne w odległych obszarach, gdzie rozszerzenie linii przesyłowych dla Stone do sieci gubernatora będzie zbyt drogie. Są one wygodne i skuteczne rozwiązanie dla autonomicznego mieszkań na obszarach wiejskich w kraju. Istnieje również możliwość integracji akumulatorów do systemów słonecznych, a to może być wykorzystane jako magazyn energii. Baterie przechowują energię, zebrane z ogniw słonecznych, w tym w deszczowe dni lub całą noc. System baterii słonecznych są kosztowne i zazwyczaj ceny wahają się w zależności od ich wielkości i pojemności. Tym nie mniej, opracowania technologiczne prowadzą do nowych rozwiązań i w końcu pojawiają się doskonałym rozwiązaniem dla energii słonecznej w nocy.

  • elementy-kolektory słoneczne ceny
  • elementy-kolektory słoneczne

dlaczego warto wybrać system słoneczny z akumulacją? W przypadku braku akumulacji energii elektrycznej, w dzień lub w nocy będziemy zmuszeni zapewnić sobie tylko siecią gubernatora, płaci prąd i utraty zysku. Dlatego, jeśli zużywają energię samodzielnie lub głównie w nocy, to realizacja systemu z akumulacją dla ciebie i jest doskonałym wyborem oszczędności na długie lata. To może być prawdziwa kopalnia złota, i będziesz robić większość swojego obiektu.

Spójrzmy na wszystkie zalety systemów fotowoltaicznych:

Spójrzmy na wszystkie zalety systemów fotowoltaicznych:Środowisko: produkcja energii słonecznej nie powoduje emisji gazów cieplarnianych. G. energii elektrycznej, produkowanej z elektrowniami węglowymi lub gazem ziemnym, panele słoneczne nie wydzielają szkodliwych zanieczyszczeń. Energii elektrycznej, produkowanej w panele słoneczne, nie wymaga wody. Jedynym paliwem dla paneli słonecznych jest Słońce. Nie trzeba robić Mój węgla lub flet do gazu ziemnego. Jak wykazały liczne badania, wydobycie i cięcie bardzo szkodliwe dla środowiska.

Mnóstwo energii-energia słoneczna obfite i jest nieograniczona. Czy wiesz, że można produkować całą energię elektryczną potrzebną do zasilania Stanów Zjednoczonych, tworząc panele słoneczne w jednym bloku ziemi? Zamiast dużego słonecznego projektu można również wyżywić cały kraj, po prostu instalując panele na dachach domów i firm.

Niezależność energetyczna: z systemem energii słonecznej w połączeniu z akumulatorem lub generatorem można osiągnąć 100% – noe niezależności energetycznej od sieci. Z takim rozwiązaniem można pozostać włączony podczas awarii zasilania, spowodowane awariami sieci lub ekstremalnych zdarzeń pogodowych.

Obniżenie kosztów energii elektrycznej: możesz zaoszczędzić dziesiątki tysięcy euro na wydatki na energię elektryczną, Przechodząc na energię słoneczną. Panele słoneczne trwają ponad 25 lat, i z energią słoneczną można wyeliminować lub znacznie zmniejszyć ich syntetyczną.

Ochrona przed zwiększenia współczynnika użyteczności: z energią słoneczną może blokować stawki od 20 do 25 lat, typowa życie paneli słonecznych. Użytkowe podnoszą opłaty i robią to każdego roku. Generowanie cichą energii: panele słoneczne nie hałasują podczas generowania energii elektrycznej. Inne alternatywy dla produkcji energii elektrycznej na poziomie lokalnym, takie jak gaz lub diesel generatory, naprawdę głośno.

Niskie koszty utrzymania: panele słoneczne nie mają ruchomych części, aby nie martwić się o stopień zużycia. Podczas gdy wydajność panelu słonecznego może zależeć od gromadzeniu się kurzu, przypadkowy deszcz trzyma je bardzo czyste, pozostawiając cię z systemem generowania energii bez problemów. Jeśli wasz układ Słoneczny zawiera falowniki, konieczne może je zastąpić co 12-15 lat.

Odporność: panele słoneczne nadal przez długi czas: 25 lat lub więcej. Większość producentów paneli słonecznych oraz zapewniają gwarancji produkcji w ciągu 25 lat, które zapewniają odszkodowania lub wymianę sprzętu, jeśli panele produkują mniej energii elektrycznej, niż oczekiwano.

Rządowe zachęty: energia słoneczna dostaje niesamowite wsparcie od państwa i władz lokalnych, które oferują zniżki, zachęt podatkowych i kredyty dla energii słonecznej i zrobić prąd jeszcze taniej.

Wzrost wartości nieruchomości: ostatnie badania Narodowego laboratorium Lawrence ‚ a w Berkeley (LBNL) wykazały, że panele słoneczne zwiększają wartość nieruchomości.

Sposób wyboru konkretnego pakietu zależy tylko od tego, jak dobrze ktoś, jak wiadomo, są to pytania, fotowoltaiczne. W ten sposób, w wielu miastach wdrożone zasady zbierania słonecznego fotoelektryczny oświetlenia. W ten sposób, coraz częściej można zobaczyć w mieście i płyta pilśniowa gęstość średniowiecza i paneli fotowoltaicznych, niektóre z nich stosowane, na przykład, dla miejskich samochodów obsługi parkingu. Specjalne standardy fotowoltaicznych źródeł energii zostały wprowadzone również w przedsiębiorstwach. Dzięki temu można wprowadzić znaczne oszczędności. Jednym z rodzajów działalności dla przedsiębiorstw, które zajmują się wdrażaniem fotowoltaicznych zasad w praktyce, jest wprowadzenie do oświetlenia domów. 

Systemy fotowoltaiczne z akumulacją

Fotowoltaiczne przechowywania-decyzja o zakupie fotowoltaicznych systemów pamięci masowej, zawiera ocenę autonomii niezbędnej do twoich potrzeb. Parametry, które należy uwzględnić, są dwa: ile energii zużywa w dzień i autonomia rośliny, czyli ilość słonecznych dni, kiedy roślina musi być samodzielny. Ilość dni zależy od warunków pogodowych w rejonie, w którym znajduje się mieszkanie, od tego, czy w praktyce długo utrzymujące się warunki pogodowe i ile dni.

Systemy przechowywania danych mają dwa rodzaje: zintegrowaną lub modułową system przechowywania fotowoltaicznych danych. Zalety zintegrowanego systemu przechowywania danych-łatwa instalacja, niewielkie wymiary i małą przestrzeń. Składa się on z fotoelektryczny falownika z podłączonym akumulatorem. Modułowy system przechowywania danych oferuje wybór między różnymi technologiami i pojemności pamięci masowej. W zależności od potrzeb można go dostosować, a systemowe koszty mogą być niższe niż wbudowany system przechowywania. Różnica między dwoma rodzajami instalacji nie stosuje się do instalacji na istniejących instalacjach. W tych przypadkach rozwiązanie jest dostępny przy użyciu baterii i interfejsu urządzenia. Doradztwo specjalistów w branży ma kluczowe znaczenie dla znalezienia odpowiedniego rodzaju roślin dla ich sytuacji mieszkaniowej.

Możliwość autonomii, proponowaną przez system przechowywania, również wymaga wyboru odpowiedniego oświetlenia wewnątrz domu. Biorąc pod uwagę cechy systemów fotowoltaicznych, gdzie pojemność magazynowania energii jest ograniczona, oświetlenie powinno mieć wysoką wydajność i niskie zużycie, aby maksymalnie wykorzystać ten rodzaj energii. Najbardziej odpowiedni jest oświetlenie led, które dziś oferuje tę samą wydajność, co zwykłe, stare lampy, ale oszczędza około 80% energii i ma znacznie dłuższą żywotność. Faktycznie, 95% energii, zużywanej przez żarówki, zamienia się w ciepło, a nie światło, podczas gdy diody led emitują mniej ciepła i przetwarzają dużą część energii, którą zużywają się w światło.

Fotowoltaiczne zabudowy do przechowywania

Zakup i instalacja systemów fotowoltaicznych przechowywania jest idealnym wyborem dla obniżenia kosztów i autonomii energii. Klienci korzystają z odliczenia od podatku, wartość nieruchomości i jest ekologicznie czyste źródło energii odnawialnej. Ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to rodzaj rośliny, odpowiednie dla wszystkich potrzeb. Pozytywne opinie na temat zakupu odnoszą się do sytuacji, gdy spożycie przekracza 3000 kwh / rok i spodziewany jest wzrost zużycia energii elektrycznej. Jeśli masz już system paneli słonecznych, może być niewystarczająca i wybór magazynowania energii nie jest dobrym rozwiązaniem. W takich przypadkach wystarczy zwiększyć moc instalacji pv.

Ocena właściwego rozmiaru systemu paneli słonecznych zależy od zużycia energii. Na przykład, rodziny z dziećmi, które mają wysokie dzienne spożycie, może wybrać większą system. Rodzina, która ma więcej konsumpcji w nocy, może wybrać system do gromadzenia, aby poradzić sobie z koniecznością Samopomocy.

Sektor systemów fotowoltaicznych z akumulacją ciągle się zmienia, dlatego ważne jest, aby zapytać przed zakupem. Według sondażu rynku, najlepiej sprzedającym typ baterii jest akumulator litowo-w porównaniu z akumulatorami kwasowo-kwaśne bateriami, z jednostronnym urządzeniem. Ołowiowo-kwasowe akumulatory mają niższą cenę, ale mają krótszą żywotność. Zakup baterii nadal jest włączona do premii Podatkowej na 2018 rok, związane z instalacją systemów fotowoltaicznych lub po zabiegu.

Dodaj komentarz