Słoneczna termodynamika: obsługa, ceny i korzyści

Termodynamiczne panele słoneczne idealnie nadają się do Irlandii z prostego powodu. Wyjątkowe zastosowanie termodynamiczne ogniw słonecznych może zaoferować rodzinie z 6 osób 100% swojej gorącej wody każdego dnia w roku.

Zwykle znajduje się na dachu (ale również może być zainstalowana na ścianie), a kaloria panel słoneczny wykorzystuje wszystkie warunki pogodowe irlandzkich aby dać gaz, czynnika obojętnego, bardzo zimna, która płynie przez panel. Po tym, jak gaz w termodynamicznej panelu słonecznego paruje, to idzie się do bardzo małej sprężarki, znajdującego się obok wodnym cylindrem. Gaz odparuje i stworzy ciepło, które następnie przenosi w ciepłą wodę przez wymiennik ciepła.

To oznacza, że, na przykład, grad, deszcz, wiatr lub połysk, można zrobić 100% swojej gorącej wody z małego panelu.Słoneczna termodynamika: obsługa, ceny i korzyści

Zalety termodynamicznej słonecznego:

  • Zazwyczaj wymagane jest tylko mały panel
  • Wytrzymała, ciepła woda każdy dzień w roku
  • Przeznaczony jest dla irlandzkiego klimatu
  • Panel może być umieszczony na południe, wschód lub Zachód
  • Ogólne koszty zarządzania tańsze, niż inne systemy.

Przez wiele lat mówił dużo o termodynamiczne ogniw słonecznych. Wiele z nich było dobrze, a niektóre z nich były złe. Jak każda technologia, istnieją dobre marki, złe marek, tanie i drogie produkty. Poniżej znajdują się niektóre fakty przedstawione.

Kaloria panel słoneczny Energie zawiera Słoneczny klucz, który kwalifikuje go jako panel słoneczny. Jednak on również wykorzystuje technologię pompy ciepła. Rzeczywistość jest taka, że w takim kraju jak Irlandia, gdzie nie możemy zagwarantować, światło słoneczne, produkt ten oferuje niższe ogólne koszty eksploatacji niż inne Słoneczne produkty z najlepszej gwarantowanej wydajności. To, co gwarantuje państwu, to gorąca woda przez cały rok. Możemy również zapewnić państwu najlepszy system, czy świeci słońce.

LVP Renewables Ltd doprowadziła termodynamiczne panele słoneczne w Irlandii w 2007 roku. Od wielu lat testowaliśmy i testowania systemu w naszych rodzinnych domach. W końcu 2017 roku przekroczył 3000 instalacji z ciągle rosnącym portfelem zamówień.

Energie produkuje tę technologię już prawie 30 lat, stale ulepszając produkt. Istnieje kilka innych marek tam. LVP ustanowił większą część z nich na testowej bazie danych. Musieliśmy usunąć niektóre z tych technologii konkurentów z głównych wad produktu. Chociaż mogą być tańsze opcje, nic nie może równać się z oryginałem i lepiej. Również ważne jest, aby pamiętać, że systemy te muszą być zainstalowane przez wykwalifikowanego technika lub mogą wystąpić problemy.Termodynamiczne słoneczne systemy wykorzystują technologię, opierającą się na zasadzie francuskiej fizyki Nicolas Carnot, która odkryła termodynamiki. Dzięki niemu termodynamiczne panele słoneczne są w stanie łapać ciepło od słońca, lub nawet od deszczu i wiatru, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Jednym z innowacyjnych aspektów jest to, że przyjazne dla środowiska płyn przy minusowych temperaturach przepływa przez panel słoneczny, co pozwala zwiększyć absorpcję energii słonecznej i zwiększyć absorpcję energii ekologicznej, która następnie jest uwalniana wody przez wymiennik ciepła. W ten sposób, termodynamiczne panele słoneczne przekraczają granice tradycyjnych paneli słonecznych i umożliwiają bardziej efektywne wzrost temperatury wody.

Ten typ paneli słonecznych wytwarza energię elektryczną?Ten typ paneli słonecznych wytwarza energię elektryczną?

Nie: termodynamiczne panele słoneczne produkują energię elektryczną. Termodynamiczne panele słoneczne mogą być wykorzystywane do: ogrzewania sanitarnej wody, ogrzewania dużych ilości wody, aklimatyzacji basenów, ogrzewania i centralnego ogrzewania .

To sprzęt działa jak pompa ciepła?

Urządzenia związane, produkt nie został zaklasyfikowany jako pompa ciepła . Pompa ciepła to urządzenie, które wymaga wentylacji mechanicznej, co prowadzi do dużego zużycia energii i nadmiernego hałasu. Ponadto, przy niskich temperaturach trzeba użyć elektryczny podgrzewacz do rozwiązywania Mikołaja, który poważnie wpływa na jego wydajność.

Czy muszę utrzymać mój podgrzewacz wody lub kupić specjalny moduł?

Kaloria układ Słoneczny wystarczy, aby upewnić się, że masz ciepłą wodę przez cały rok, z wysoką wydajnością energetyczną. Nie trzeba mieć jakiś specjalny moduł lub utrzymać żadnego systemu wsparcia, takie jak geyser lub podgrzewacz wody.

Czy mogę uzyskać ciepłą wodę w dni bez słońca?

Ponieważ płyn przechodzą wewnątrz panele w bardzo niskich temperaturach, może otrzymywać więcej energii słonecznej niż zwykły płyn, i nawet w dni bez słońca lub w nocy. Z powodu tej ciepła różnicy panel słoneczny może uchwycić istniejące ciepło w środowisku i przesłać go do wody. W ten sposób system zawsze gwarantuje gorącą wodę do 55ºc zabija.

Jaki jest okres zwrotu z inwestycji?

Średnia rentowność inwestycji dla urządzeń do ciepłej wody w zakresie opieki zdrowotnej wynosi około 4 lat. Twój rachunek za energię elektryczną będzie znacznie zmniejszona o setki funtów rocznie. Kaloria układ Słoneczny zmniejszy wpływ swoich energetycznych na twój dom.

Sprzęt zatwierdza i poświadczają?

Tak, cały sprzęt, którego używamy, jest zgodny z europejskimi normami jakości zgodnie z dyrektywami 2006/95 / we i 2004/108 / CE, a także certyfikat CERTIF i SOLAR KEYMARK.

Czy wymaga system gruntownej konserwacji?

Obsługa prawie nie istnieje. Zaleca się sprawdzenie magnezowa anoda ochronna element zbiornika, jeden raz w roku.

Systemy te zużywają energię? Co to jest zużycie energii?

Termodynamiczne systemy słoneczne jest słabe i bardzo wydajne urządzenia. Istniejące zużycie energii elektrycznej służy tylko do obiegu czystej cieczy, a nie do produkcji ciepła, w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów. Na przykład, system ECO 250 ESM może dostarczać ciepłą wodę dla rodziny z 4/5 osób z energią w 4/5 razy mniej, niż spożycie tradycyjnego gejzer lub elektrycznego podgrzewacza.

Czy ten system działa antybakteryjnie urządzenie?

Tak. Zgodnie z obowiązującym standardem, urządzenia sanitarne dla ciepłej wody posiada funkcję, która pozwala zwiększyć temperaturę zbiornika do ponad 70 ° C, którego aktywacja jest wykonywana ręcznie z automatycznym wyłączeniem.

Dodaj komentarz