system fotowoltaiczny 6 kW sunpower

system fotowoltaiczny 6 kW sunpowerJedno z pierwszych pytań zadawanych przez osoby zainteresowane energią słoneczną brzmi: „ile kosztują panele słoneczne?”Ważne jest, aby wiedzieć, że nie ma uniwersalnej odpowiedzi, ponieważ każdy dom jest inny i istnieje wiele zmiennych geograficznych oraz federalnych i lokalnych ulg podatkowych, które należy wziąć pod uwagę.

Najłatwiej jest skontaktować się z profesjonalnym instalatorem paneli słonecznych. Instalator da ci bezpłatną wycenę, która obejmuje sprawdzenie rachunku za energię elektryczną, aby dowiedzieć się, ile kilowatogodzin energii zwykle zużywa twoja rodzina, oraz oszacowanie dachu i cieniowania, aby określić, ile paneli będziesz potrzebować. To, w połączeniu z lokalnymi zachętami słonecznymi, które ma do zaoferowania Twoja społeczność i 30-procentowym Federalnym podatkiem od energii słonecznej, da ci pełny obraz tego, ile będzie kosztować twój domowy Układ Słoneczny.

Ile Kosztują Instalacje Paneli Słonecznych?

Bardzo niewielu ludzi kupi tylko panele słoneczne, tak jak niewielu ludzi kupi komponenty samochodu i zbuduje własny samochód. Zalecamy użycie zatwierdzonego Instalatora SunPower dla Twojego układu słonecznego. Stąd pochodzą koszty instalacji Wattsa, łącznie z pełnym systemem i kosztami pracy.

Koszt jednego wata ustalonego w USA różni się znacznie w zależności od stanu, rodzaju klienta i wielkości systemu, a mediana cen waha się od 3,2 USD/w do 4,5 USD/w, zgodnie z raportem Berkeley Lab Tracking The Sun. Dobrą wiadomością jest to, że ceny znacznie spadły, spadając o 61 procent od 2010 r., według NREL.

Ile Kosztują Instalacje Paneli Słonecznych?Czynniki wpływające na koszt energii słonecznej
Koszt instalacji paneli słonecznych zależy od wielu czynników, w tym:

  • Niezależnie od tego, czy twój stan lub samorząd lokalny zapewnia ulgi podatkowe, pomiary netto lub inne zachęty;
  • Jak finansujesz swój system (na przykład wynajem, finansowanie lub zakup);
  • Rozmiar i inne cechy Twojego dachu, ile energii zużywasz i jakość Twojej technologii paneli słonecznych;
  • Koszt paneli słonecznych w Twojej okolicy, który różni się w zależności od stanu.

Tak, można kupić jeden panel słoneczny za jedyne 100 USD, ale Panel Słoneczny nie działa w izolacji. Potrzebujesz systemu sprzętu i oprogramowania do wytwarzania energii elektrycznej ze Słońca, w tym paneli słonecznych, sprzętu montażowego, przewodów i kabli, falownika i oprogramowania monitorującego. I trzeba wziąć pod uwagę koszt instalacji i eksploatacji.

Po uzyskaniu szacunkowej wartości systemu energii słonecznej należy odliczyć to, co zaoszczędzisz na rachunku za media w czasie oraz wszelkie zachęty oferowane przez władze lokalne lub stanowe. Wtedy lepiej zrozumiesz, w jaki sposób przejście na energię słoneczną wpłynie na twoje finanse.

Dlaczego Panele Wyższej Jakości Są Tego Warte

Pamiętaj, że powiedzenie” dostajesz to, za co płacisz ” odnosi się do domowej technologii słonecznej. Nie wszystkie systemy słoneczne są takie same. Jakość technologii ma znaczenie w dłuższej perspektywie. Trwałość, niezawodność i wydajność2 panele słoneczne mogą się znacznie różnić w zależności od producenta. Jeśli zgodzisz się na konwencjonalny domowy układ słoneczny, który może kosztować mniej z kieszeni, możesz spodziewać się średnich (lub poniżej średniej) wyników i mniejszych oszczędności w czasie. (Obejrzyj te filmy o żywotności paneli słonecznych SunPower, ich trwałości i niezawodności.)

Dlaczego Panele Wyższej Jakości Są Tego WartePanel o wyższej jakości, taki jak SunPower, może kosztować nieco więcej, ale na dłuższą metę zobaczysz wyższy zwrot z inwestycji. Nasze panele są objęte 25-letnią gwarancją pełnego zaufania i mają 40-letnią żywotność.3 są również najskuteczniejsze, jakie możesz kupić, więc będziesz potrzebował ich mniej na swoim dachu. Nasze panele będą produkować do 60 procent więcej energii w czasie niż zwykłe panele, ostatecznie oszczędzając więcej pieniędzy na rachunku za energię elektryczną.

Pomiary branżowe, takie jak Inicjatywa Fraunhofer Center for Sustainable Energy Systems „PV Durability Initiative”, mogą dać lepsze wyobrażenie o oczekiwanej żywotności paneli słonecznych – czynniku, który może mieć ogromny wpływ na żywotność systemu.

Doskonała wydajność i trwałość wysokiej jakości paneli może zapewnić zwiększone oszczędności w czasie i zmniejszyć koszty konserwacji. (Możesz uzyskać spersonalizowaną ocenę oszczędności energii słonecznej SunPower za pomocą naszego kalkulatora słonecznego, który pozwala wziąć pod uwagę zmienne, takie jak kupowanie energii słonecznej Plus przechowywanie i/lub posiadanie samochodu elektrycznego.)

Dodaj komentarz