Systemy fotowoltaiczne z akumulacją

Istnieje możliwość tworzenia systemów fotowoltaicznych, które mogą gromadzić na Potencję dla szerszego wykorzystania nawet w nocy. Co dokładnie oznacza systemów fotowoltaicznych z akumulacją? Mówiąc prostymi słowy, system, który wytwarza energię elektryczną, która nie gromadzi się wewnątrz domu, leje na sieć elektryczną i podczas słonecznych lub świetlnych godzin, a logiczne rozwiązanie problemu w nocy, gdy nie ma światła, to nagromadzenie w baterii, która może przechowywać prąd elektryczny i zaspokojenia potrzeb w nocnej energii elektrycznej. W zasadzie istnieją dwa rodzaje akumulacji fotowoltaicznych:

Falownik bieżących jest dla instalacji, która będzie w tej samej obudowie, co i falownik lub przetwornik, aby powiedzieć to w prostych słowach. Nie ma tam dużych
estetyczne zmiany i korekty prac, bo to mały rozmiar. Jest on stosowany w przypadku są baterie litowe.Bateria zewnętrzna do akumulatorów kwasowo-akumulatorów żelowych lub dla bardziej oszczędnych, ale znacznie większych baterii, a te wymagają przestrzeni i zabudowy profesjonalistami.

Systemy fotowoltaiczne z akumulacją

Fotowoltaiczny system z akumulacją lepiej, bo to oszczędza nam najpierw, a następnie z sieci elektrycznej, i jesteśmy niezależni. Panele słoneczne są idealne w odległych obszarach, gdzie rozszerzenie linii elektroenergetycznych w celu podłączenia do sieci elektrycznej byłoby zbyt drogie. Są one opłacalne rozwiązanie dla izolowanych domów na obszarach wiejskich w kraju. Istnieje również możliwość integracji baterii do systemu baterii słonecznych, a to może być wykorzystane jako magazyn energii. Baterie przechowywać zebrane energię z paneli słonecznych, utrzymując ją w ciągu deszczowe dni lub całą noc. Baterie słoneczne są drogie i zazwyczaj ceny wahają się w zależności od ich wielkości i mocy. Tym nie mniej, opracowania technologiczne prowadzą do nowych rozwiązań i w końcu powstają z doskonałym rozwiązaniem dla energii słonecznej w nocy.Systemy fotowoltaiczne z akumulacją

System z bateriami dlaczego wybrać system słoneczny z akumulacją? W przypadku braku akumulacji energii elektrycznej, w godzinach wieczornych lub w nocy będziemy musieli uzupełnić tylko oświetleniową, płacić za prąd i gubić korzyści. Następnie, jeśli zużywają energię tylko lub głównie w nocy, to utworzenie zakładu z akumulacją robi dla ciebie i jest doskonałym wyborem oszczędności w ciągu wielu lat. To może być prawdziwa żyła złota, i będziesz w pełni wykorzystać swój zakład.

Widzimy wszystkie zalety systemów fotowoltaicznych:

Środowisko: słoneczna energia nie powoduje emisji gazów cieplarnianych. W przeciwieństwie do energii elektrycznej wytwarzanej z elektrowniami węglowymi lub gazem ziemnym, panele słoneczne nie wydzielają szkodliwych zanieczyszczeń. Energii elektrycznej przez panele słoneczne, nie wymaga wody. Jedynym paliwem dla ogniw słonecznych jest Słońce. Nie trzeba robić własne na węgiel lub flecie dla gazu ziemnego. Jak pokazują liczne badania, wydobycie i cięcie bardzo szkodliwe dla środowiska.

Mnóstwo energii-energia słoneczna obfite i nieograniczona. Czy wiesz, że możesz produkować całą energię elektryczną potrzebną do zasilania Stanów Zjednoczonych, tworząc baterie słoneczne w jednym bloku ziemi 130 km 130 km? Zamiast dużego słonecznego projektu można również złożyć cały kraj, po prostu instalując panele na dachach domów i firm.
Niezależność energetyczna: system energii słonecznej w połączeniu z akumulatorem lub generatorem można uzyskać 100% – wą energetyczną niezależność od siatki. Za pomocą tego rozwiązania można pozostać włączony podczas awarii zasilania, spowodowanych awariami w sieci lub ekstremalnych zdarzeń pogodowych.

Obniżenie kosztów energii elektrycznej: możesz zaoszczędzić dziesiątki tysięcy euro w wydatkach na energię, przełączając się na energię słoneczną. Panele słoneczne trwają ponad 25 lat, i z energią słoneczną można wyeliminować lub znacznie zmniejszyć swoje rachunki.
Ochrona przed zwiększenia prędkości użyteczności: za pomocą energii słonecznej, można zablokować zakłady na 20-25 lat, typowa życie paneli słonecznych. Użytkowe wzrastali dziennych i robią to każdego roku.

Generowanie cichą energii: panele słoneczne nie hałasują podczas generowania energii elektrycznej. Innych alternatyw do tego, aby produkować energię elektryczną na poziomie lokalnym, jak, na przykład, generatory na olej napędowy lub gaz ziemny, są bardzo głośne.
Niskie koszty utrzymania: panele słoneczne nie mają ruchomych części, więc nie martw się o zużyciu i zerwaniu. Podczas gdy na wydajność paneli słonecznych może wpływać na gromadzenie się kurzu, przypadkowe deszczowej prysznic trzyma je bardzo czyste, pozostawiając cię z sprawnego systemu generowania energii. Jeśli wasz układ Słoneczny zawiera falowniki, konieczne może je zastąpić co 12-15 lat.Żywotność: baterie słoneczne trwają bardzo długo: 25 lat lub więcej. Większość producentów paneli słonecznych oraz zapewniają gwarancji produkcji w ciągu 25 lat, które zapewniają odszkodowania lub wymianę sprzętu, jeśli panele produkują mniej energii elektrycznej, niż oczekiwano.

Rządowe zachęty: energia słoneczna dostaje niesamowite wsparcie od państwa i władz lokalnych, które oferują zniżki, ulgi podatkowe i kredyty na energię słoneczną i sprawiają, że energia elektryczna jest jeszcze bardziej ekonomiczny.

Wzrost wartości nieruchomości: ostatnie badania Narodowego laboratorium Lawrence ‚ a w Berkeley (LBNL) wykazały, że panele słoneczne zwiększają wartość nieruchomości.Metoda wyboru konkretnego pakietu zależy tylko od tego, jak dobrze ktoś, jak wiadomo, są to pytania, fotowoltaiczne. W ten sposób, w wielu miastach są wbudowane fotowoltaiczne zasady zbierania oświetlenia na energii słonecznej. Dlatego też coraz częściej można zobaczyć w mieście i panele z MDF-u i fotowoltaicznych, niektóre z nich stosowane, na przykład, do obsługi miejskich parkingowych maszyn. Zasady specjalne fotowoltaicznych źródeł energii zostały wprowadzone również w przedsiębiorstwach. Dzięki temu możesz wpisać jeden z znaczących oszczędności. Działalność przedsiębiorstw zajmujących się wdrażaniem zasad systemów fotowoltaicznych w praktyce, polega na wprowadzeniu do oświetlenia domów. .

Określić niezbędną autonomię-fotowoltaiczne z akumulacją

System kolumnowy-rozwiązanie kupić system kolumnowy, obejmuje ocenę autonomii niezbędnej do własnych potrzeb. Parametry, które należy wziąć pod uwagę, to dwa: ile energii zużywa w dzień i autonomiczność systemu, czyli ilość dni bez słońca, gdy system musi być offline. Ilość dni zależy od warunków pogodowych w rejonie, w którym znajduje się mieszkanie, w zasadzie, jeśli może wystąpić sytuacja z długotrwałego pogody i na ile dni.

System akumulacji są dwóch typów: fotowoltaiczny system ze zintegrowaną lub modułową akumulacji. Zalety zintegrowanego systemu przechowywania jest łatwy w montażu, niewielkie rozmiary i małą przestrzeń. Składa się on z fotoelektryczny falownika z dołączoną baterią. Cyfrowy system akumulacji oferuje wybór między różnymi technologiami i możliwości akumulacji. W razie potrzeby można go ustawić dokładnie, a koszt instalacji może być mniejsza niż wbudowany system akumulacji. Różnica między dwoma rodzajami sprzętu nie stosuje się do instalacji w już istniejących systemach. W takich przypadkach przewiduje się rozwiązanie, które wykorzystuje baterię i interfejs urządzenia. Doradztwo specjalistów w zakresie ma kluczowe znaczenie dla znalezienia typu obiektu, odpowiedniej do ich sytuacji mieszkaniowej.

Optymalizacja autonomii, jaką zapewnia system gromadzenia, również wymaga wyboru odpowiedniego oświetlenia wewnątrz domu. Biorąc pod uwagę cechy systemów fotowoltaicznych, których moc akumulacji energii jest ograniczona, oświetlenie powinno mieć wysoką wydajność i niskie zużycie energii, aby w pełni korzystać z tego typu energii. Najbardziej odpowiedni jest oświetlenie led, które dziś oferuje taką samą wydajność, jak i zwykłe, stare lampy, ale oszczędza około 80% energii i ma znacznie dłuższą żywotność. Właściwie 95% zużywanej energii żarówki jest zamieniana na ciepło, a nie światło, podczas gdy diody led emitują mniej ciepła i zamieniają w światło dużą część energii, którą zużywają.

Systemy fotowoltaiczne z akumulacją – opinie

Zakup i instalacja cumulative licensing systemu to doskonały wybór dla obniżenia kosztów i autonomii energii. Klienci otrzymują odliczenia podatku, wartość nieruchomości переоценивается i jest źródłem czystej energii odnawialnej. Ważne jest, aby pamiętać, że nie jest to typ zabudowy, który nadaje się do wszystkich potrzeb. Pozytywne opinie o zakupie dotyczą sytuacji, gdy zużycie paliwa przekracza 3000 kwh / rok, i był prognoza wzrostu zużycia energii elektrycznej do rozwiązania. Jeśli masz już system baterii słonecznych, to może być tylko niewystarczające wielkości i wybór magazynowania energii nie jest dobrym rozwiązaniem. W takich przypadkach wystarczy zwiększyć moc systemów fotowoltaicznych.

Dodaj komentarz