Ważne fakty o rabatach na panele słoneczne

Ważne fakty o panele słoneczne panele słoneczne rabaty stały się popularne zachęty dla budynków mieszkalnych i komercyjnych wykorzystania energii elektrycznej dla użytkowników, aby zacząć korzystać z energii słonecznej. Wiadomo, że energia wytwarzana za pomocą paneli słonecznych, z pewnością jeden z najbardziej zielonych i czystych źródeł energii; jednak, to było faktycznie cena paneli słonecznych, związanych elementów, a koszt instalacji, co ogranicza jego stosowanie. Za kilka lat ta sytuacja zaczęła się poruszać, gdy koszty panele słoneczne zaczęły znacząco spadać. W połączeniu z obniżeniem kosztów na sprzęt są federalnymi, stanowymi i lokalnymi, bodźcami, które sprawiły, że energię słoneczną ekonomicznie opłacalne. Nic dziwnego, że wiele mieszkalnych i komercyjnych domów gromadzą Słonecznej w dużych ilościach.

W świecie zawsze postawił na rosnący popyt na energię. Jeśli w 1986 roku światowe zużycie energii wynosi 11,2 TW lat, to prognoza 2030 roku zużycie w roku 2000 wynosi ok. 15 TW lat, prawdopodobnie będzie 29,0 TW lat.

Zachęty dla energii słonecznej można znaleźć w postaci zachęt finansowych, kredytów, ulg podatkowych, odwołania, spłaty i ulg podatkowych.

Słoneczne zachęty można znaleźć w trzech poziomach rządu Federalnego, stanowego i regionalnej. Z rządu federalnego 30% ulga podatkowa jest dostępny dla systemów energii słonecznej odsłonie.Zachęty dla energii słonecznej można znaleźć w postaci zachęt finansowych, kredytów, ulg podatkowych, odwołania, spłaty i ulg podatkowych.

Słoneczny kredyt podatkowy zwykle dostępna dla fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, energii słonecznej ciepłej wody i zaawansowane technologie, które są oparte na energii słonecznej. Dla słonecznych systemów ogrzewania wody, maksymalnie do $2000 jest dostępny. Aby otrzymywać federacyjnego rabat, słonecznego ogrzewania wody, instalacji musi być zatwierdzony (Słoneczny Oceny i Certyfikacji firmy) lub równoważnego poziomu agencji rządu. Tylko miejsca, gdzie połowa miejsca zamieszkania woda jest podgrzewana za pomocą energii słonecznej są w stanie uzyskać ten rabat. Właściciele domów, które produkują kredytowa olej, będą mogli kontynuować następny rok finansowy.

Każde państwo oferuje różne formy panelu słonecznego rabaty. Niezależnie od tego, czy słońce Kalifornii lub w Vermont, każde państwo ma swoje własne zasady i przepisy odnoszące się do stymulowania obliczania i kwalifikacji warunków. Zazwyczaj państwa zarządzają tymi typów rabatów i zachęt przez inny fundusz energetyczny. Ktoś, kto chciałby zainstalować system energii słonecznej i zebrać słoneczne zwolnienie od podatku, będzie musiał wypełnić wniosek z agencją rządową, która kontroluje ten fundusz. Prawie we wszystkich przypadkach sprzedaż 100% zwolnienia podatkowego jest dostępna z zakresu systemów solarnych, które zgodnie ze zwrotem podatku kwalifikacyjne standardy, ustanowione przez państwo.

Energia słoneczna, zachęty również zostały dostarczone przez gminy dla właścicieli domów i firm. Rabaty znacznie zmniejszyć koszty paneli słonecznych.

Każda gmina przeznacza środki dla własnej promocji alternatywnych źródeł energii. Fundusz ten jest używany w celu zapewnienia zachęt dla sektora mieszkaniowego i właścicieli firm, które instaluje się systemy energii słonecznej. W niektórych regionach dostępne są bodźce tylko dla wybranej grupy produktów z energią z paneli słonecznych, takich jak system ogrzewania wody. Te elementy powinny być dokładnie zbadane przed instalacją paneli słonecznych. To z pewnością pomogą ci wybrać najbardziej korzystny wariant i uzyskać najlepsze panele słoneczne dostępne są rabaty.

Inne bodźce prezentowane są również jako panele słoneczne dotacje dla odnawialnych źródeł energii. Te rodzaje programów są dostępne dla rodzin, domów, organizacji non-profit i osób, które mają niski dochód. W niektórych przypadkach, jako alternatywa dla bezpośrednim lub gotówką, bodzowie, rząd zapewnia strukturę zachęt podatkowych. W ramach tego rodzaju pakietu, właściciel nieruchomości może korzystać z zmniejszenie podatku od nieruchomości. W zależności od lokalnego gminy ulg podatkowych właściciel nieruchomości może uzyskać ulgę podatkową około 5-10% od całkowitej wartości inwestycji poniesionych do systemów energii słonecznej.

Energia słoneczna, zachęty również zostały dostarczone przez gminy dla właścicieli domów i firm. Rabaty znacznie zmniejszyć koszty paneli słonecznych.Należy podkreślić, że tylko słoneczne energetyczne systemy, które odpowiadają konkretnej standardowej certyfikacji energii, ustanowionej przez rząd energetycznych agencji ratingowych, trafiają pod specjalny tryb wyzwolenia i stymulowania wytycznych. Przed zakupem jakichkolwiek systemów energii słonecznej, ważne dla kupujących, aby sprawdzić energetyczną ocenę specificacji i jeśli system ma prawo na bodźce. Panele słoneczne odszkodowania są dostępne dla każdego właściciela domu lub miejsca pracy, w państwach członkowskich, pod warunkiem, że system i raty zgodnie z zachętą zasad i przepisów.

Dodaj komentarz