Wpływ chmur na panele słoneczne

Wpływ chmur na słoneczną panelu, posiadające bogactwo korzyści, zarówno dla osób fizycznych, jak i dla całego świata. Ekonomicznie, panele słoneczne obiecują obniżyć koszty energii elektrycznej. Środowisko, panele słoneczne mogą dać nam maszyny zdolność, stabilną energię, która nie wymaga dodatkowego szkód w środowisku. Energia słoneczna może dotrzeć do odległych dzielnic. Można wykonać instrukcję, lub potrzebna informacje.

Wpływ chmur na panelu słonecznego, chociaż, może zmniejszyć te i inne obiecujące wyniki.

Wpływ chmur na panelu słonecznego, chociaż, może zmniejszyć te i inne obiecujące wyniki.
Wpływ chmur na panel słoneczny może uczynić go znacznie mniej skuteczne w niektórych częściach świata i w określonych porach roku.

Z tego powodu ludzie, którzy myślą o słonecznych do ich domów często słyszałem, pytają: pochmurno wpływają na moje panele słoneczne?

Czy Będzie Pochmurno Wpływać Na Moje Panele Słoneczne?

Najbardziej popularnym i najtańszym urządzeniem obecnie jest kolektor słoneczny. Pochłania promieniowanie, a następnie przekazuje energię cieplną wodzie, która, przechodząc przez nią, nagrzewa się do temperatury 40-65 ° C. system Ten jest najczęściej stosowany w rolnictwie i do podgrzewania wody do użytku domowego, zwłaszcza w domku. Prawidłowo dobrana instalacja energii słonecznej, która zapewnia 95% absorpcji promieniowania słonecznego, który może zaspokoić 50-60% zapotrzebowania na energię cieplną.

Chmury nie mają wpływu na panele słoneczne. Ilość energii, którą mogą produkować panele słoneczne, zależy od poziomu światła, które otrzymują.

W pełnym, jasne, słoneczne, panele słoneczne otrzymują maksymalne poziomy światła. Podczas tych” godzinami szczytu ” światło słoneczne, panele słoneczne produkują energię w pełni ich umiejętności.

Kiedy chmury zakrywają słońce, poziomy światła maleje. Jednak to nie powstrzymuje produkcję energii. Jeśli do projekcji cienia wystarczająco dużo światła, pomimo chmury, panele słoneczne muszą pracować mniej więcej w połowie ich mocy produkcyjnych. Bardziej gęste zachmurzenie będzie zmniejszyć dodatkowe operacje. W końcu, podczas silnego zachmurzenia, panele słoneczne produkują bardzo mało mocy użytecznej.

Dobre Wieści!

Wpływ chmur na panele słoneczne może być niezwykle dobrym, jednak. Niewiarygodne, panele słoneczne wyprowadzą swoje ostatnie ilość mocy szczytowej w czasie chmurze pogoda!
Jak Słońce porusza się w dziurę między chmury, panele słoneczne będą widzieć coś wspaniałego. Oni będą widzieć pełne i bezpośrednie światło słoneczne „plus” światło odbite od chmur! Piją więcej energii, niż w pogodny dzień!

Efekty chmur kolektorów słonecznych może następnie produkować szczytów na poziomie lub powyżej 50 procent więcej, niż jego bezpośredniego słońca wyjścia.

Istnieją sposoby, aby zaspokoić chmura wyzwanie.

  1. Jeśli często pochmurno w drugiej połowie dnia, ale rano jasny cel paneli słonecznych trochę na wschód.
  2. Koniecznie użyj tyle duży system baterii, aby zmaksymalizować ilość energii zmagazynowanej do użycia, gdy przychodzą chmury.
  3. Upewnij się, że kontroler ma wiele zapas ponad nominalnej panel moc wyjściowa, tak, że może on wchłonąć szczyty, gdy słońce odbija się od chmur.

Sztuczki i najbardziej praktykowane w rozrzuconych regionach świata, gdzie ludzie latają znacznie dalej, niż Stany Zjednoczone w ich użyciu paneli słonecznych na energię.

Efekty chmur kolektorów słonecznych w Niemczech

Niemcy, jak zwykle, bardzo słabe kraju. Przeczytaj klimat Niemczech, i okaże się, że to „słaby i morskiej; fajne, pochmurna, wilgotną zimą i latem; losowe ciepłe góry (phen) wiatr”, według podstawowej narodu serwisu.

Nie zważając na deszcz i pogodę, jednak Niemcy są największym na świecie użytkownikiem paneli słonecznych. Jeśli mieszkasz w Niemczech, można sprzedać zasilania wszystkie nadmiar energii elektrycznej wytwarzanej w bateriami słonecznymi. Dlaczego mam lekarstwo w pogodnym klimacie? Jeśli chmury wpływają na moje panele słoneczne też bym nie martwić się o sprzedaż na grilla.

Efekt chmur kolektorów słonecznych w Niemczech w 2006 roku w Niemczech otwarto największy na świecie park słoneczny. Ponadto, Niemcy jest najnowocześniejszym w Europie słoneczna mieszkaniowy projekt-słoneczna wieś 50 słonecznych domów, które produkują więcej energii, niż używam!

Czy będzie pochmurno wpływać na moje panele słoneczne? Mimo, że mieszkałem w Niemczech, efekt może być za mało, aby zrezygnować z energii słonecznej.

Wskazówka: istnieje kilka miejsc, które stale pokryte, że energia słoneczna nie może być mowy. Ulepszenia zostały dokonane konsekwentnie, a także małych paneli słonecznych wystarczy, aby złożyć w portfolio, które może produkować przydatne ilości energii.

Dodaj komentarz